Kripto Madenciliği Artık Tüm Akıllı Telefonlarda Kullanılabilir (Sponsorlu)

Kriptocat Haber Editörü
Kripto Madenciliği Artık Tüm Akıllı Telefonlarda Kullanılabilir (Sponsorlu)

Uzun yıllardır kripto para madenciliği yalnızca seçkin birkaç şahsa rezerve edildi. Kâfi vakti ve sermayesi olan beşerler kendi madencilik teçhizatlarını kurmak için kaynaklara yatırım yapmaya istekliler. Bununla birlikte, bulut madenciliği de sürat kazanıyor ve StormGain’in tahlili, daha eşit bir oyun alanı oluşturma umuduyla teknik pürüzleri ortadan kaldırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Madencilerin elektrik maliyetleri, bakım ve genel yatırım getirisi üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmaları gerektiğinden, madencilik küçük oyuncular için az yararlı hale geldi. StormGain, bu anlatıyı değiştirmek ve herkese kripto para ünitesi süreçlerini doğrulama talihi verir ve bunu yaparken de hoş bir gelir elde etmek ister.

Bulut madenciliği, günümüzde kripto para ünitesi sanayisinde yaygın bir eğilimdir. Bununla birlikte, birçok sağlayıcı değerli getiriler sunduğunu argüman ediyor ancak bu vaatleri yerine getirmekte başarısız oluyor. StormGain, taşınabilir tabanlı bir bulut madenciliği tahlili sağladığı için farklı bir tiptir. Her kullanıcı, işlerin donanım tarafı ile uğraşmadan direkt cep telefonundan kripto para madenciliği yapabilir. Taşınabilir uygulama kullanıcıları, direkt uzak bulut sunucularına bağlanarak StormGain’in, başka bulut madenciliği hizmet sağlayıcıları tarafından sunulan özelliklerle karşılaştırılmaz, risksiz ve kullanışlı bir madencilik tahlili sağlamaya imkan tanır.

Birinci adım, bu seçeneği tercih edenler için akıllı telefon yahut masaüstü bilgisayar kullanarak StormGain platformuna kaydolmaktır. StormGain, olabildiğince çok kişinin bulut madenciliği ile tanışmasını sağlamak için bilhassa meselesiz bir kayıt sürecini tercih eder. Kayıt süreci ayrıyeten, direkt kullanıcıların madencilik hesaplarına iletilen 5 USDT fiyatında çıkarlı bir bonusu da içerir. Süreç kolaydır, kayıt olduktan sonra bonusu almak için MINER promosyon kodunu kullanın. Hesabı onayladıktan sonra, kullanıcılar akıllı telefonun performansı üzerinde hiçbir tesiri olmadan bulut madenciliği sunucusuna bağlanarak Bitcoin madenciliğine çabucak başlayabilirler.

Asgarî 10 USDT kar sonunu karşıladıktan sonra kullanıcılar, StormGain ile kripto varlıklarını takas edebilirler. Maden parasını, ticaret sürecinden geçmeden çekmek mümkün değildir, lakin adil bir takas için ticaret yoluyla elde edilen tüm kar, rastgele bir vakitte kişinin hesabından aktarılabilir.

StormGain aracılığıyla alım satım ve takas, %0 komite karşılığında yapılır ve kullanıcılar, buyruğundaki tüm standart ve gelişmiş araçlardan yararlanır. Hizmet ayrıyeten, kripto portföylerini süratli ve zahmetsizce genişletmek isteyenler için kripto para ünitesi tabanlı para ünitesi satın almayı da öneriyor.

StromGain, başlangıcından bu yana inanılmaz paydaşlıklar ile mukavele imzaladı, bu da onu Finans Komitesi bünyesindeki tanınmış Blockchain Derneği’nin bir üyesi olan CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için 1# faiz oranı sağlayıcısı ve tıpkı vakitte bir SS Lazio resmi ticaret ortağı ve tıpkı vakitte piyasanın en uygunu haline getirdi. The European’a nazaran kripto para ünitesi ticareti ve değişim platformu bugüne kadar StormGain’in ticari eseri, dünya çapında on binlerce yatırımcı tarafından üretilen 30 günlük 6 milyar doların üzerinde bir hacme denk geliyor.

StormGain’i öteki bulut madenciliği sağlayıcılarından ayıran şey, madencilik ödüllerinin ticaret hacmi ile orantılı olmasıdır. Daha yüksek süreç hacmine sahip kullanıcılar, daha yüksek bir günlük madencilik geliri elde edeceklerdir. StormGain ile daha uzun müddetler boyunca madencilik yapmak, en etkin madenciler ve yatırımcılar için büyük sermaye girişlerini göstererek, kişinin kar potansiyeli üzerinde değerli bir tesire sahip olabilir.

Bulut madenciliği mükafatları her 30-40 dakikada bir dağıtılır. Akabinde, kullanıcılar parayı 72 saatten daha kısa bir müddet içinde ticaret hesaplarına çekebilirler. Yeni gelenler için, birinci mayınlı Bitcoin mükafatları 4 saat içinde erişilebilir hale gelecek ve bu, bulut madenciliği sanayisinde öbür bir yerde bulunmayan bir muvaffakiyettir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.