Kaçırmayın: Bitci.com’un Katkılarıyla Haftanın Trendlerini Sizler İçin Yorumladık!

Kriptocat Haber Editörü
Kaçırmayın: Bitci.com’un Katkılarıyla Haftanın Trendlerini Sizler İçin Yorumladık!

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen lider Bitcoin ve kripto para haber portalı Kriptokoin, podcast serisinin ilk bölümüyle karşınızda! Öncü Bitcoin borsası Bitci.com’un katkılarıyla hazırlanan ve ekonomi gazetecisi Mehmet Çoban moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz podcast’imiz bu bölümde Bitci Teknoloji Arge Müdürü Mehmet Tekçe ve köşe yazarı Serkan Aydın’ı ağırlıyoruz. Bitci.com’un katkılarıyla hazırlanan podcast serisinin ilk bölümünde haftanın en önemli haberlerini uzman yorumlarıyla dinleyeceksiniz. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dogecoin, Cardano ve daha fazlası hakkındaki kritik gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla değerlendireceksiniz.

Ayrıca ileride piyasada yaşanabilecek gelişmelere dair yorum ve öngörülere de sahip olacaksınız. Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda kripto para yatırımcısının ve piyasaya yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği Kriptokoin.com, bundan sonra podcast serisinde haftanın önemli haberlerini ve gelişmelerini sizler için masaya yatıracak. Bunlar ve daha fazlası için Türkiye’nin lider kripto para haber platformuna ve YouTube kanalına davetlisiniz. Piyasadaki tüm gelişmelerden anından haberdar olmak için bizi takip etmeyi ve YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.