Justin Sun “Altın Balina” Oldu

Kriptocat Haber Editörü
Justin Sun “Altın Balina” Oldu

NFT Glee grubu, Bitcoin (BTC) 2021 konferansında eşsiz bir müzayede düzenledi. Cinsini tek örneği olan Golden Whale Pass (Altın balina geçişi) sahibine NFT olarak belirtilmiş tüm Bitcoin konferans aktifliklerine ömür uzunluğu erişim sağlayacak.

Justin Sun, Tüm Balinaların Balinası Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Justin Sun, bugüne kadarki en büyük NFT açık arttırmasında yer aldı. Sun, gelecekteki tüm Bitcoin konferanslarına ömür uzunluğu erişimini garanti eden ve tıpkı vakitte birden fazla VIP avantajına erişim sağlayan “Golden Whale Pass” tokenı için 12.6 Bitcoin (460.000 dolar civarı) ödedi.

Bu ortada, müzayedenin galibi bu NFT’yi Tron tabanlı dijital koleksiyonların amiral gemisi ekosistemi APENFT’e bağışlayacak:

“Golden Whale Pass üzere büyük ölçekli NFT kullanım örneklerini görmek heyecan verici ve bu mirasın bir kesimi olmaktan heyecan duyuyorum. Bitcoin Konferansı grubunu ve NFT Glee takımını tebrik ederim, bu NFT’yi APENFT projesine bağışlamayı planlıyorum ve geçiş hakkımı gelecekte yeterli bir halde kullanmayı dört gözle bekliyorum.”

Bitcoin 2021 konferansı 50.000 iştirakçi ile blockchain ve kripto para üniteleri tarihindeki en büyük etkinliktir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.