İşte Ripple Yatırımcılarının Bilmesi Gereken Yatırım Getirisi İstatistikleri

Kriptocat Haber Editörü
İşte Ripple Yatırımcılarının Bilmesi Gereken Yatırım Getirisi İstatistikleri

SEC ile devam eden davaya rağmen Ripple şirketinin halka açılma planları olduğu söylentileri ile dijital varlığın olumlu haberlere tepki vermesi şaşırtıcı değil.

Ripple İçin Yatırım Getirisi İstatistikleri

Fiyat ve Hacim rallileri, farklı blok zincirlerinin verimliliğini ortaya çıkarır. XRP örnekleminde, takas süresi 3,1 saniye olup işlem ücreti ise sadece 0,0004 $ seviyesinde yer alıyor.

Altcoin, hızlı ve inanılmaz derecede uygun fiyatlı bir altcoin olarak ortaya çıktı. Bu, XRP’nin son yedi günde yedinci en iyi performans gösteren koin olarak sıralanmasına ve fiyatın %52,45 artmasına neden oldu.

XRP blok zincirinde artan sosyal aktivite, son iki hafta içinde Bitcoin ve Ethereum’a karşı pozitif fiyat hareketi ve artan ticaret hacmi, XRP’nin fiyat rallisinde temel faktörler oldu.

İşte Ripple Yatırımcılarının Bilmesi Gereken Yatırım Getirisi İstatistikleri

Yukarıdaki tabloya göre volatilite büyük ölçüde düşük kaldı: Yaklaşık %40 geriledi. Bu gelişme, son boğa koşusu ile karşılaştırmaya dayanıyor. 2017 boğa koşusunda fiyat %68300 değer kazanmıştı.

HODLerlar, altcoin rallisinin başlangıcından bu yana üç basamaklı getiri gördü. Messari’den alınan verilere dayanarak, kısa vadeli yatırım getirisi XRP’yi bireysel traderlar için kazançlı hale getirdi.

XRP Neden Uzun Zamandır Beklenen Bir Fiyat Rallisi İçin Hazırlanıyor?

İşte Ripple Yatırımcılarının Bilmesi Gereken Yatırım Getirisi İstatistikleri

Yukarıdaki fiyat tablosuna göre, hem kısa hem de uzun vadeli yatırım getirisi, HODLerlar için son derece kârlıdır.

Volatilite nispeten yüksek olup, traderların daha düşük getiri oranıyla daha az volatil varlıklar araması durumunda, Ethereum ve BNB gibi altcoinler doğru seçim olabilir.

XRP, mevcut fiyat seviyesinde değerinin altında kalmaya devam ediyor. Ancak fiyatın yükselmeye devam etmesi bekleniyor.

SEC’in açtığı dava, traderların desteğini ve talebini harekete geçirdiği için XRP’nin fiyat rallisinde katalizör olay olmuş olabilir.

SEC davasıyla ilgili tartışmalara rağmen, XRP’ye yüksek talebin olduğu görülüyor. Geçen hafta %50’nin üzerinde bir fiyat artışı ile XRP’nin daha da yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.