İşte Piyasa Çökerken Dipten Toplanması Gereken 10 Altcoin

Kriptocat Haber Editörü
İşte Piyasa Çökerken Dipten Toplanması Gereken 10 Altcoin

Kripto para piyasasında birçok altcoin yeni zirvelerine ulaştıktan sonra düşüş yönlü bir hareket yaşadı. Traderların çoğu gidilecek daha yol olduğunu düşünüyor. Ancak şurası bir gerçek ki, önemli yükselişler sonrası bir düzeltme kaçınılmazdı. Hal böyle olunca da düşüşler de çoğu yatırımcının canını yaktı.

Altcoin düşüşleri

Canı yanan traderlar için her şeyin geçtiği düşünülmemeli. Fiyat eğer bir dip yapmış ise bu durumda yapılması gereken şey hangi koin’e yatırım yapılacak ise o koin’i dip seviyeden toplamak olmalı. Bu yüzde Bitcoinist analistleri şimdi piyasanın düştüğü şu aşamada dip seviyelerden toplanması gereken 10 Altcoin ismi veriyor. Kriptokoin.com olarak belirtiğimiz üzere piyasanın şu anda korku içerisinde hareket ettiğini de söylemek gerekiyor. Her ne kadar korku aşaması kimi yatırımcılar için alımlardan uzak durulması gereken bir nokta olarak görülse de kimi analistler Korku durumunun yaşandığı zaman dilimlerinde özellikle alımların yapılmasını tavsiye ediyor.

Dipten toplanacak Altcoin’ler

Analistler şimdi yatırımcıların önüne bir Altcoin listesi sundular ve bu Altcoin’ler için dipten toplama tavsiyesinden bulundular. Analistlerin sunduğu Altcoin’lere baktığımızda listenin ilk sırasında TheForce Coin (FOC) yer alıyor. TheForce Coin’den sonra listede sırasıyla Telos (TLOS), InsureAce (INSUR), Hybrix Token (HY), Stratis (STRAX), PARSİQ (PRQ), Clintex ve CTi, Morpheus Network’ün MRPH’si, DAO Maker ve Auger (REP) yer alıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.