İşte En Büyük Dogecoin Balinalarından Birine Dair Şaşırtıcı Gerçekler!

Kriptocat Haber Editörü
İşte En Büyük Dogecoin Balinalarından Birine Dair Şaşırtıcı Gerçekler!

Twitter’da @Yodaskk adlı anonim bir trader, güçlü bir Dogecoin (DOGE) hesabının şaşırtıcı ayrıntılarını ortaya çıkardı. Bu Dogecoin cüzdanının sahibi, artık Avustralya’daki en zengin kişiden daha zengin.

Trader, Dogecoin (DOGE) milyarderinin ilginç davranışını fark etti

Trader ve analist Yoasdkk, DH5yaieqoZN36fDVciNyRueRGvGLR3mr hesabı için Dogecoin (DOGE) kaşifinden elde ettiği bir ekran görüntüsünü yayınladı. Yazım zamanında, 36.7 milyar DOGE (23.5 milyar dolar) tutarında.

Bu gizemli cüzdan 2019’un başından beri aktif ve coin biriktirmeye devam ediyor. bu yüzden anahtarları kalıcı olarak kaybolmadı. Burada işler ilginçleşiyor.

Bu cüzdandaki ilk DOGE satın alımı, 2019 yılının Şubat ayında kaydedildi. Elon Musk, Dogecoin (DOGE) hakkında Nisan 2019’da tweet atmaya başladı.

Hesap defalarca popüler altcoin olan Dogecoin (DOGE)’den aldı. 666, 0.69, 420, 1337 gibi miktarlarla satın alımını devam ettirdi. 15 Nisan 2021’de ise 628.1971 DOGE satın aldı. Bu tarih aynı zamanda Elon Musk’ın da doğum gününü işaretliyor.

Bu cüzdan bir borsanın cüzdanı olabilir mi?

Yodaskk, bu DOGE cüzdanının Binance veya Robinhood gibi bazı merkezi kripto para platformlarına bağlı  olduğu fikrini reddetti. Şimdiye kadar bu hesap sadece bir kez büyük miktarda Dogecoin (DOGE) sattı. 12 Nisan 2021’de. 100 milyon DOGE, tek bir işlemle taşındı.

2013’ten bu yana yarı “şaka” coin’i olan Dogecoin (DOGE), coşkulu popülaritesini Tesla’nın CEO’su Elon Musk’a borçlu. Zaman zaman Doge hakkında heyecan yaratan Musk ile birlikte kripto para biriminin fiyatı hareketleniyor. Elon Musk DOGE’u milyonlara tanıtmış olsa da, projenin ekibinin, Musk’ın kripto para üzerindeki etkisi hakkında karmaşık duyguları bulunuyor.

DOGE fiyatında son durum

Son birkaç gündür etkileyici bir ralli sergileyen Doge, yazım sırasında 0.59 dolardan el değiştiriyor. Coin, son bir haftada %117.4 civarında yükseldi. Bir yıllık yükselişi ise yüzde 23.000’i geçiyor.

İşte En Büyük Dogecoin Balinalarından Birine Dair Şaşırtıcı Gerçekler!14 günlük DOGEUSDT grafiği. Kaynak: Tradingview

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.