İşte Bu Yaz Yatırım İçin En İyi 3 Altcoin!

Kriptocat Haber Editörü
İşte Bu Yaz Yatırım İçin En İyi 3 Altcoin!

Yaz ayları çoğu zaman Bitcoin ve altcoin tutkunları için önemli aylar olarak değerlendiriliyor. Özellikle de kripto para birimlerindeki düşüşten sonra bu durum daha da belirgin bir hal aldı. Şimdi düşük fiyatlardan alım fırsatının değerlendirilip değerlendirilmediği belki de bu yaz aylarında belli olacak. Peki yaz için hangi altcoin’lere yatırım yapılmalı? Sizin için derledik.

Altcoin Cardano

Cardano’yu buraya almamızın sebebi yaz ayında yapılacak olan teknolojik güncellemeler. Cardano Ağustos ayında Alonzo hard fork’unu gerçekleştirmeyi planlıyor. Ağ böylece akıllı sözleşme odaklı bir Blockchain’e dönüşecek. Böylelikle de bir çok kripto para projesine ev sahipliği yapabilecek.

Polkadot

Kurumsal yatırımcıların yıldızı diyebileceğimiz bir proje olan Polkadot da bu yaz önemli yükselişlerin beklendiği bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Ölçeklenebilirliği ve çok ucuz işlem ücretleriyle Polkadot Ethereum katili olarak isimlendiriliyor. Parachain adı verilen sistem farklı blok zincirlerinin internetini oluşturacağını için traderların yakın takibinde yer alıyor. Ayrıca bir diğer büyüme katalizörü olacak konu ise İsviçre’de 21Shares’in İsviçre Menkul Kıymetler Borsası’nda (SIX) DOT (ETP) için borsada işlem gören ürünleri (ETP’ler) tanıtması şeklinde. Polkadot yatırımcıları için bu yaz sürprizlerle dolu olabilir.

Polygon MATIC

20212in etkileyici yükseliş gerçekleştiren koin’i MATIC, geliştirme güncellemeleri ile dikkati çeken bir proje haline geldi. Google ortaklığı Polygon için harika bir ortam sağladı. Ayrıca ünlü milyarder Mark Cuban’ın verdiği desteği de unutmamak gerekiyor. Diğer taraftan Kriptokoin.com olarak vurguladığımız üzere Polygon için kıt arzın da bu yaz fiyat üzerinde önemli ölçüde etki edebileceği ifade ediliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.