İşte Analiste Göre, 2021’de Yatırım Yapılacak En İyi 9 Altcoin

Kriptocat Haber Editörü
İşte Analiste Göre, 2021’de Yatırım Yapılacak En İyi 9 Altcoin

Yakın zamanda yayınlanan bir videoda kripto etkileyicisi Brian Jung, 2021’de yatırım yapılacak ilk 9 altcoin projesini paylaşıyor. Analiste göre, bu kripto paralar geçmişte önemli bir büyüme yaşadı ve özellikle fiyat grafikleri veya Ar-Ge için ana akımda olmaya devam edecekler.

İşte Brian Jung’un 2021’de yatırım yapılacağını belirttiği ilk 9 altcoin projesi

Analist: Hiç şüphesiz, 2021’de yatırım yapılacak ilk kripto para birimi Bitcoin (BTC)!

Bitcoin, herhangi bir kripto para biriminin en eskisi ve piyasanın marka yüzüdür. Brian Jung konuya yönelik şunları söylüyor:

Diğer yatırım seçeneklerinden çok daha yüksek bir fiyat, piyasa değeri ve hacimle neden lider olduğunu anlamak kolaydır. Piyasadaki diğer binlerce kripto para birimiyle bile, Bitcoin hala kripto para birimi piyasa değerinin %40’ını temsil ediyor.

İşte Analiste Göre, 2021’de Yatırım Yapılacak En İyi 9 Altcoin

Analist: Her yatırımcının portföyünde 2. sırada yer alan Ethereum (ETH)!

Bitcoin’den sonra, piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi ETH analistin listesinde yer alıyor. Analiste göre, ETH’nin hala büyümek için çok fazla potansiyeli var. Brian Jung’a göre, pek çok insan Ethereum’un ay’a gitme olasılığının Bitcoin’in mevcut durumunda olduğundan çok daha yüksek olduğuna inanıyor. Bunun nedeni, Bitcoin’den farklı olarak Ethereum’un aslında çok daha farklı bir geliştirme hedefi ve sonsuz kullanım senaryoları olmasıdır.

Analist: Cardano (ADA) işlemlerin daha hızlı ve daha ucuz yapılmasını sağlar

Listedeki üçüncü altcoin projesi Cardano (ADA). Cardano, akıllı sözleşmeler için halka açık bir Blockchain platformu oluşturmak amacıyla bir kripto para birimi ağı ve açık kaynaklı bir projedir. Brian Jung konuya yönelik şunları söylüyor:

Cardano ağının daha küçük bir ayak izi var ve bu da çeşitli nedenlerle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Cardano ile bir işlemi tamamlamak, Bitcoin gibi daha büyük bir ağdan daha az enerji gerektirir. Bu, işlemlerin daha hızlı ve daha ucuz olduğu anlamına geliyor.

İşte Analiste Göre, 2021’de Yatırım Yapılacak En İyi 9 Altcoin

Analist: Tether ve Chainlink’te listemdeki yıldız altcoin projelerinden!

Kripto stratejistinin radarında sırada Tether (USDT) var. Analist, Tether’ın ABD dolarına bağlı olduğu için tüm kripto para birimleri arasında en istikrarlısı olarak kabul edilebileceğini söylüyor. Her Tether birimi için Federal Rezerv Bankasında bir dolar vardır.

Bu analiste göre, Tether’ı kripto para birimleri ile işlem yapmak isteyen yatırımcılar için harika kılar. Beşinci sırada Chainlink (LINK) geliyor. Temel olarak analiste göre, Chainlink Blockchain teknolojisini mevcut altyapılara bağlayan bağlantıdır. Brian Jung konuya yönelik şunları söylüyor:

Bu kripto para birimi birçok farklı avantaj sunuyor, ancak en çok odaklanmanız gereken şey, bu Chainlink‘in herhangi bir Blockchain’deki karmaşık akıllı sözleşmeler için güvenilir, kurcalamaya karşı korumalı girdiler ve çıktılar sağlamasıdır.

Analist: Polkadot, Stellar Lumens ve Ripple’da radarımda! XLM kripto ağlarının PayPal’ıdır!

Polkadot (DOT) ve tartışmalı altcoin Ripple (XRP) da analistin listesinde yer alıyor. Analiste göre, Ripple’ın en büyük dış hissedarı, şirketin SEC ile yapılan bir anlaşmanın ardından halka açılabileceğini söylediği için XRP %15 sıçradı. Analistin listesinde sekiz numarada Stellar (XLM) var. 

İşte Analiste Göre, 2021’de Yatırım Yapılacak En İyi 9 Altcoin

Analiste göre, XLM olarak da bilinen Stellar Lumens, kripto para birimi dünyasında niş bir ihtiyaca hizmet etmek için kuruldu. Kripto etkileyicisine göre, XLM esasen kripto para ağlarının PayPal’ıdır ve bankalar ile Blockchain ağları arasında bir köprü görevi görür.

Analist: Solana ve Vechain’da gelecek vaat eden çok şey var…

Solana (SOL) ve Vechain (VET), analistin 2021 kripto para listesinin son iki altcoin projesidir. Analist, bu iki projede devam eden ortaklığın yanı sıra birçok yeni işlevsellik ve kullanım durumu olduğunu söylüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.