İslam Memiş Uyardı: Bu Aylara Dikkat! Kripto Piyasasında Ciddi Çöküş Olacak

Kriptocat Haber Editörü
İslam Memiş Uyardı: Bu Aylara Dikkat! Kripto Piyasasında Ciddi Çöküş Olacak

Ünlü piyasa uzmanı İslam Memiş’ten kripto para yatırımcılarına uyarı geldi. İslam Memiş, açıklamalarında “Çok canlar yanacak” dedi ve Mayıs ve Haziran aylarına dikkat çekti. İslam Memiş, kripto piyasasında çok büyük bir çöküş olacağını, çok canların yanacağını söyledi.

İslam Memiş: Kripto piyasasında çöküş için Mayıs ve Haziran aylarına dikkat!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı olan İslam Memiş, katıldığı bir programda son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer alan kripto para konusuna değindi. İslam Memiş, kripto yatırımcılarına çok önemli uyarılarda bulundu ve “Çok canlar yanacak” dedi.  İslam Memiş “Kripto para yatırım aracı olarak kullanılabilir mi?” sorusuna cevap verdi ve Mayıs ve Haziran aylarına dikkat çekti. İslam Memiş konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ciddi çöküş olacak sistem bir noktada tıkanacak. Bu tıkanmış sistemin altında çok canlar yanacak. O yüzden bence bu birkaç aylık sürede hükümetin düzenlemelerini gördükten sonra bir şeye karar verin. Bu aylara dikkat edin. Mayıs-Haziran aylarında kripto piyasasında ciddi çöküşle mağduriyetler olacak. Bu aylara dikkat edin. Bu enkazın altında insanlar mağdur olabilir. İntihar edenler, işini kaybedenler, ailesini kaybedenler… Ciddi çöküş olacak. Mayıs-Haziran aylarında kripto para piyasasından uzak durmak büyük avantaj sağlayacaktır. Bunun süresi ne bilmiyorum ve bunu kimse bilmiyor. Ciddi çöküş olacak sistem bir noktada tıkanacak. Şuan gelenekçi olmakta yarar var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.