İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa

Kriptocat Haber Editörü
İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa

Kesin nedenini belirtmeden, İngiltere Parlamentosu’nun bir üyesi lider altcoin Ethereum konusunda Bitcoin’den daha boğa olduğunu söyledi. Hatta İngiltere Parlamentosu üyesi Tom Tugendhat, Flippening’den bahsetti.

İngiltere Parlamentosu üyesi Bitcoin değil, lider altcoin Ethereum üzerinde boğa!

İngiltere Parlamentosu üyesi Tom Tugendhat, ülkeyi finans sektöründe daha fazla yenilik uygulamak için çalışmaya çağırdı. İlginç bir şekilde Tom Tugendhat, kripto para sektöründeki gelişmeleri özetledi ve lider altcoin Ethereum’da Bitcoin’den daha fazla boğa olduğunu öne sürdü. Tom Tugendhat, 2017’den beri Dış İlişkiler Komitesi Başkanı olarak görev yapan İngiliz Muhafazakar Parti’li bir siyasetçidir. Tom Tugendhat 2015’ten beri Birleşik Krallık Parlamentosu Üyesidir. Yakın zamanda yaptığı bir konuşmada Tom Tugendhat, Birleşik Krallık hükümetini finansal stratejilerine daha yenilikçi bir yaklaşım getirmeye çağırdı. 

İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa

Tom Tugendhat, dünyanın dramatik bir değişim geçirdiğine inanıyor ve ülkeler hızlı bir şekilde uyum sağlamazlarsa geride kalabileceklerine inanıyor. Tom Tugendhat, bu değişikliklerin bazılarının çevrimiçi alandan ve daha doğrusu kripto para birimlerinden geldiğini görüyor. Ayrıca, Birleşik Krallık Parlamento üyesi lider altcoin Ethereum hakkında iyimser bir görüş bildirdi. Tom Tugendhat, açıklamalarında Flippening’den bahsetti. Flippening, piyasa değeri bakımından Ethereum’un Bitcoin’i geçmesi ve en değerli kripto para olması durumudur.

Flippening: Ethereum bakın nasıl Bitcoin’i solluyor!

Tom Tugendhat, sebeplerini belirtmemiş olmasına rağmen sözde düşüşten bahsetti ve Bitcoin’de değil, Ether’de yükselişe geçtiğini tekrar teyit etti. ETH, BTC karşısında başarısız olsa ve sonraki yıllarda boşluk önemli ölçüde artmış olsa da bazı savunucular kripto paranın  başka bir birlik yarışına hazırlanıyor olabileceğine inanıyor. BTC‘nin değeri 2021’in başından bu yana düştü.

ETH’nin pazar payı hala %20’nin altında ve BTC’nin %40’ın üzerinde olmasına rağmen, yukarıda belirtildiği gibi ikisi arasındaki boşluk son zamanlarda daralmaktadır. Ethereum’un pazar payı yalnızca 2021’de %7 artarken, Bitcoin’in pazar payı aynı zaman diliminde %30 düştü. Bu, son aylarda en büyük ikinci kripto para biriminin artan şekilde benimsenmesinin ortasında geliyor. Aslında bir CoinShares raporu, kurumların geçen ay BTC’den daha fazla ETH satın aldığını iddia ediyor. 

İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Grayscale’in Ethereum Trust’ı da güçlü talep gördü ve 2020’nin sonuna kadar GBTC’yi önemli ölçüde geride bıraktı. Birçok kripto şirketi, müşterilerinin varlığa açıkça ilgi gösterdiğini iddia ederek Ethereum tarafından desteklenen ürünleri piyasaya sürdü. Fiyat cephesinde, milyarder yatırımcı Mark Cuban geçtiğimiz günlerde Ether’in Bitcoin’in performansını düşürmeye devam edeceğine inandığına dair üç neden sıraladı. Özellikle, ağda işlenen daha yüksek işlem sayısı, çeşitli işlem türleri ve daha yüksek Blockchain kullanımıdır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.