ICP, MATIC, WAVES: Bu Altcoin’lerden Hangisi Hızla Toparlanabilir?

Kriptocat Haber Editörü
ICP, MATIC, WAVES: Bu Altcoin’lerden Hangisi Hızla Toparlanabilir?

En son altcoin kan banyosunun ardından milyarlarca dolar kripto piyasasından silindi. Aynı durum Bitcoin ve endüstrinin altcoinleri için de geçerli. Aslında, toparlanma ilk 25’teki çoğu altcoin için beklenenden daha yavaş oldu. Aksine, ICP, WAVES ve MATIC gibi altcoin’ler daha hızlı bir şekilde iyileşmek için ortaya çıktı.

Altcoin toparlanması

ICP, 24 saat içinde yaklaşık %26 artışla piyasanın ilk 10 altcoin’in içerisinde yer alıyor. Fiyat hala geçen haftanın fiyat seviyesinin %35 altında ve ATH’sinden yaklaşık %75 uzakta yer alıyor.

ICP, MATIC, WAVES: Bu Altcoin’lerden Hangisi Hızla Toparlanabilir?

Düşüşe rağmen, ICP’nin toparlanması artık diğer altcoinlere öncülük ediyor. Birkaç hafta süren toparlanmanın ardından, MATIC’in fiyatı düştü. Sonrasında ise koin artık iyileşme modundaydı. ICP gibi, MATIC’in sosyal hacmi de düştü. Bu durumda Altcoin’lerin fiyatı ile sosyal hacim arasında doğrudan bir ilişkinin olduğunu ifade edebiliriz. Sosyal hacim düzeldiğinde, MATIC’in fiyatı muhtemelen 2 $ seviyesinin üzerine çıkacaktır. MATIC, yazının yazıldığı sırada 1.7 Dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Büyük HODLer’ların konsantrasyonu, fiyat düşüşü boyunca birikim devam ettikçe sürekli olarak artıyor. Dahası, MATIC ve WAVES durumunda volatilite artmış durumda. WAVES, yazının yazıldığı sırada 24 saat önceki fiyatının %9 üzerinde işlem görüyordu. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Altcoin’ler, toparlanan talep, satış baskısındaki düşüş ve artan kaldıraçlı alım satım hacmi nedeniyle toparlanıyor. Ticaret hacmi 24 saat içinde %269’un üzerinde arttı ve WAVES, iyileşmeye öncülük eden başka bir altcoin olabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.