Herkesten Önce Haber Verdik: Bitcoin Fiyatı 2.500 Doları Sildi!

Kriptocat Haber Editörü
Herkesten Önce Haber Verdik: Bitcoin Fiyatı 2.500 Doları Sildi!

Dalgalı bir hafta sonu daha başlarken lider kripto para birimi Bitcoin, 35.000 dolar seviyesinin altına düştü. Bitcoin fiyatı, kısa süre önce 37.260 dolar seviyesinden 34.770 dolar seviyelerine kadar sarktı. Bu rakamlar kripto paradan 2.500 doların silindiğini gösteriyor. BTC ile birlikte tüm piyasada kırmızı tahtaya taşındı. Kriptokoin.com ise piyasadaki bu hareketi herkesten önce okuyucularını uyararak bildirdi.

Bitcoin fiyatı, kısa süre önce 2.500 doları sildi! Piyasa kırmızıya boyandı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bugün art arda dört saatlik kırmızı mum bastı. BTC fiyatı bugün 37.000 dolar seviyesinden 35.000 doların altına düştü ve bugün yüzde 5,77 oranında eridi veya 2.500 doları kaybetti. Şimdiye kadar, Bitcoin 35.250 dolara doğru hafif bir toparlanma kaydetti. BTC ile birlikte tüm piyasa yine kırmızı tahtaya taşındı. Yazım sırasında ETH, XRP, ADA ve birçok altcoin zarar kaydediyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Glassnode, Bitcoin fonlama oranlarının kırmızıya döndüğünü gösteren ve dalgalı bir hafta sonu için düşüş eğilimini gösteren bir grafik paylaştı.

Herkesten Önce Haber Verdik: Bitcoin Fiyatı 2.500 Doları Sildi!

Ayrıca Guggenheim’ın CIO’su Scott Minerd, bu hafta sonunun Bitcoin için volatil olacağı konusunda uyardı. Bu gelişmeleri, fiyatlarda düşüş olmadan önce sizlerle buluşturduk ve önlem almanızı sağladık. Çünkü Kriptokoin.com olarak tarafsız bir yayın politikası izliyor ve siz değerli okuyucularımızı her türlü gelişmeden haberdar etmeyi kendimize görev sayıyoruz. Piyasadaki kritik gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için bizi takipte kalın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.