Herkesin İlk Arkadaşı MySpace Kurucusu Tom Anderson, Bitcoin’e (BTC) Destek Veriyor

Kriptocat Haber Editörü
Herkesin İlk Arkadaşı MySpace Kurucusu Tom Anderson, Bitcoin’e (BTC) Destek Veriyor

Artık MySpace kurucusu Tom Anderson’a Bitcoin (BTC) konusunda güvenebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MySpace’in kurucusu, platforma kaydolan herkesin birinci arkadaşı olmasıyla bilinen Tom Anderson, düşüş yaşayan Bitcoin’e (BTC) açık bir takviye göstererek, Twitter’da lazer göz akımıyla bir fotoğrafını paylaştı. Anderson ayrıyeten “Dipten satın al” sözlerini de kullandı.

Bugün erken saatlerde Bitcoin, 8 Şubat’ın başından bu yana en düşük düzeye geriledi. Daha evvel bildirdiğimiz üzere Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da kripto para topluluğuyla bir tartışma yaşadıktan sonra firmanın kripto para ünitesini bilançosundan çıkarabileceğini ima etmişti. Bunun üzerine BTC’de düşüş görüldü. Birçok ünlü isim de Anderson da bunlara dahil BTC’ye olan dayanağını göstermeye devam etti.

Lazer gözlü fotoğrafını paylaşmadan evvel Anderson, Twitter’daki önde gelen topluluk üyeleriyle kripto paralarla alakalı birtakım etkileşimler yaşamıştı. Lakin, 50 yaşındaki Kaliforniyalı toplumsal medyada pek de etkin değil.

Bir vakitler dünyanın en büyük toplumsal medya ağı olan MySpace’i sattıktan sonra Anderson, 40 yaşına gelmeden emekli oldu ve Instagram takipçilerine çarpıcı fotoğraflar paylaşmaya yemin ederek dünyayı dolaşmaya başladı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.