Guggenheim’ın Kurucu Ortağı Todd Morley, Ethereum’un Bitcoin’den Daha Faydalı Olduğunu Söyledi

Kriptocat Haber Editörü
Guggenheim’ın Kurucu Ortağı Todd Morley, Ethereum’un Bitcoin’den Daha Faydalı Olduğunu Söyledi

Guggenheim kurucu ortağı Todd Morley, Ethereum‘un Bitcoin’den “çok daha yüksek yarar sağladığını” söyledi. Şu anda blockchain projesi Overline’ın lideri olan Morley, bir kablosuz protokol ve “dünyanın en büyük NFT müzesi”ni inşa ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Guggenheim Partners’ın kurucu ortağı ve eski yöneticisi olan Todd Morley, Ethereum’un Bitcoin’den “çok daha yüksek faydası” olduğunu söyledi. Pazartesi günü Bloomberg TV’ye konuşan Morley, Bitcoin’in değerli olduğunu lakin “Ethereum’un akıllı mukaveleler yoluyla çok daha yüksek bir yarar sunduğunu” söyledi.

Morley’e nazaran dijitalleştirecek bir teknoloji stratejisi olmayan bölümler “iflas ediyor”. Sigorta sanayisine bir örnek verdi ve bu çeşit sanayilerin daha düzgün bir teknoloji stratejisine sahip olması gerektiğini söyledi.

Morley’e nazaran blockchain teknolojisi dünyanın öteki bölgelerine yanlışsız çok süratli ilerliyor. Örneğin, Ethereum’daki uygulama geliştiricilerin altı yıl boyunca aralıksız olarak 20 kat büyüdüğünü söz etti. Morley, Ethereum’un yarar işlevinin ve varlıklara erişimin büyük ölçekli dağıtımının tam olarak gerçekleşmediğini söyledi. Bu yüzden bu bahiste önder olmayı umduklarını da açıkladı.

Overline.Network Nedir?

Morley şu anda kablosuz bir protokol oluşturan blockchain projesi Overline Network’ün lideridir. Eski ismi Block Collider olan Overline, web sitesine nazaran kullanıcıların serbestçe hareket etmesine ve ticaret yapmasına imkan tanıyan, Bitcoin dahil tüm blok zincirlerini merkezi olmayan finansa (DeFi) bağlayabilen bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.