Grayscale, 24 Saatte Bitcoin ve Diğer Kripto Paralarda 2.1 Milyar Dolar Kaybetti

Kriptocat Haber Editörü
Grayscale, 24 Saatte Bitcoin ve Diğer Kripto Paralarda 2.1 Milyar Dolar Kaybetti

Büyük kripto para fonu Grayscale, sadece bir günde 2,1 milyar dolarlık kripto varlığını kaybetti. Barry Silbert’in Digital Currency Group’unun yan kuruluşu olan büyük yatırım fonu Grayscale, kripto para varlıklarının büyüklüğünün bir gün evvel 36.2 milyar dolardan 34.1 milyar dolara düştüğünü tweetledi.

2.1 Milyar Dolar Kaybetti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grayscale Investments, 27 Mayıs Perşembe günü elinde tuttuğu kripto ölçüsünün son yirmi dört saat içinde 2,1 milyar dolar düştüğünü ve şirketin şu anda 36.2 dolar yerine 34.1 milyar dolar tuttuğunu tweetledi. Bybt analitik platformu tarafından sağlanan datalar, Grayscale kripto trust’larından çıkışların sadece son 24 saatte yahut geçen hafta değil, tıpkı vakitte geçen ay da gerçekleştiğini gösteriyor.

Son 30 günü kapsayan bilgilere nazaran Litecoin’in yanı sıra yeni eklenen kriptolar (MANA, LPT, LINK, FIL ve BAT) daha yeterli durumda.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.