Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere Bakın

Kriptocat Haber Editörü
Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere Bakın

Twitter’da en çok takip edilen kripto para trader’larından biri olan Kaleo, Ripple (XRP) ve iki altcoin projesinde güçlü kırılmalar öngörüyor. Analist, bu altcoin projelerinin önemli bir ticaret fırsatı sağladığını da ekliyor. İşte analistin tahmininin detayları ve seviyeler…

Kaleo: Yalan söylemeyecek adamım, Ripple inanılmaz görünüyor!

Yeni analizinde usta analist ve gizemli balina Kaleo, 296.000 takipçisine, kripto para grafiğinin yükselişe geçtiğini söyleyerek XRP için teknik analizini yayınladı. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yalan söylemeyecek adamım. Ripple inanılmaz görünüyor.

Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere BakınRipple grafiği – Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Popüler altcoin TRX’e tekrar dikkat etme zamanı…

Kaleo ayrıca, yatırımcıların tekrar TRON’da (TRX) fırsatlar aramaya başlama zamanının geldiğini söylüyor. Analiste göre, dijital içerik platformu çok daha yüksek seviyelere çıkmaya hazır. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TRX’e tekrar dikkat etme zamanı. XRP’nin yakın zamanda bugün erken saatlerde gördüğümüze benzer şekilde aralığın en üstüne geri dönmesini bekliyorum.

Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere Bakın

Başarılı analist: TRX/BTC, büyük bir boğa bayrağı oluşturmanın ortasında

Başarılı analist Kaleo, TRX büyük bir yükseliş için hızlanırken, TRON’un Bitcoin çiftinde de (TRX/BTC) güçlü göründüğünü belirtiyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TRX/BTC, yaklaşık 4 yıllık bir HTF (yüksek zaman aralığı) kırılmasından sonra büyük bir boğa bayrağı oluşturmanın ortasındadır. Hala bunun gönderilmesinin an meselesi olduğuna inanıyorum.

Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere BakınKaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Terra tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır

Yakından takip edilen analist, Terra’nın (LUNA) Bitcoin’in düzeltmesi biter bitmez 15 dolar civarında bir birikim bölgesinden tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LUNA/USD, BTC’nin fiyatına bir adım daha yaklaştıktan sonra hala aralığın alt ucunda birikiyor. BTC dibini bulur bulmaz, bunun patlak vermeden önce üst trendi yeniden test etmesini bekliyorum. Buradan böyle bir şey arıyorum.

Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere BakınKaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: LUNA/BTC önümüzdeki haftalarda daha fazla konsolide olabilir

Kaleo, LUNA/BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine uzun zamandır beklenen bir hamle yapmadan önce önümüzdeki haftalarda daha fazla konsolide olması gerektiğini ekliyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LUNA, BTC’ye karşı güzel bir şekilde konsolide olmaya devam ediyor. Bu aralıkta bir veya iki hafta daha ve nihayet hepimizin beklediği hareketi yapmalı…

Gizemli Balina: Ripple ve 2 Altcoin Fırlayacak! Bu Seviyelere BakınKaynak: Kaleo/Twitter

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.