Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!

Kriptocat Haber Editörü
Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!

Popüler bir kripto stratejisti ve trader’ı olan Kaleo, akıllı sözleşme platformunun tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesinin ardından Cardano (ADA)’nun fiyatında %100 artış öngörüyor. Ayrıca analist, güçlü potansiyel gördüğü 3 altcoin projesini de paylaşıyor.

Kaleo: ADA’nın buradan en az iki katına çıkmayacağına inanmak zor

“Kaleo” olarak bilinen analist ve gizemli balina, yeni bir tweet’inde 292.700 takipçisine, ADA’nın 2018 boğa piyasasının zirvesini aştıktan sonra büyük bir ralli için hazırlandığına inandığını söyledi. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’nın buradan en az iki katına çıkmayacağına inanmak zor. Bu ayın başlarında Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde temiz bir kırılma ve ardından kırılmanın üzerinde birikim. Bunun tekrar yükselmeye başlaması an meselesi.

Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!Güçlü altcoin ADA grafiği – Kaynak: Kaleo/Twitter

Bitcoin çiftine bakan Kaleo, ADA/BTC’nin bir sonraki ralliye başlamadan önce çok önemli bir direnç görebileceğini söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA/BTC 4.200 Satoshi’de (0.000042) direnç bekleniyor. Bunun üzerine kır ve git.

Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!Kaynak: Kaleo/Twitter

Analist: YFI’de bir çantam yok, ancak gerçekten yükselmeye başladığına inanmamak zor

Kaleo, bir avuç altcoin projesi için de yükseliş gösteriyor. Analistin radarındaki bir altcoin, otomatikleştirilmiş getiri üreten protokol yearn.finance (YFI). Analiste göre, yearn.finance’ın Bitcoin’e (YFI/BTC) karşı çıkması, merkezi olmayan finans (DeFi) alanının da buna hazır olduğunun bir işareti. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YFI’de bir çantam yok, ancak YFI/BTC grafiğine bakmamak ve DeFi’nin gerçekten yükselmeye başladığına inanmamak zor. Son zamanlarda pek değişmemiş, devamı için hazırlanmış görünen sağlam projeler aramaya başlıyorum.

Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Bu altcoin yükseliş çağrısı yapıyor, daha fazla istifleyebilirim

Kaleo’nun listesindeki bir diğer altcoin projesi, 2,70 dolar ile bir dibe vurduktan sonra geri dönmeye hazır olduğuna inandığı Solana merkezli borç verme ve ödünç alma platformu Oxygen (OXY)’dir. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

OXY yüksek zaman dilimi desteğinde dip çağrısı yapıyor. Elde edersek daha fazla istiflemeyi düşüneceğim. Hala Solana ekosistemindeki projelerin gereğinden az değer gördüğüne inanıyorum.

Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Popüler altcoin Polkadot daha yükseğe tırmanmaya hazır gibi görünüyor

Akıllı sözleşme platformu Polkadot‘a (DOT) gelince Kaleo, Ethereum rakibinin boğa piyasasının bir sonraki aşamasına geçebilmesi için 48 dolarlık direnci alması gerektiğini söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOT, kısa süre sonra son 3 ayda takılıp kaldığı aralığın dışına çıkmaya ve daha yükseğe tırmanmaya hazır gibi görünüyor. Bir çantam var.

Gizemli Balina, Fiyatını Katlayacağını İnandığı 4 Altcoin’i Açıklıyor!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.