Gizemli Balina: Cardano, Dogecoin ve Bitcoin’de Bu Seviyeler Geliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Gizemli Balina: Cardano, Dogecoin ve Bitcoin’de Bu Seviyeler Geliyor!

Popüler trader ve balina Kaleo, güçlü altcoin Cardano (ADA)’nun yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını düşünüyor. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin ve Dogecoin tahminlerini de paylaşıyor.

Kaleo: Güçlü altcoin Cardano, bu seviyelere roketleyebilir!

Ünlü balina Kaleo, 316.800 Twitter takipçisine, ADA‘nın Bitcoin fiyatına karşı 2018’e kadar uzanan uzun vadeli bir düşüşü tersine çevirmenin eşiğinde olduğunu söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA/BTC, düşüşten son zirvelerine geri dönüş hareketini neredeyse tamamladı. Yakında yeni zirveler görmeyi beklemeli. BTC çifti patlak verdikten sonra, bunu 2+ dolara geri dönüş ve tüm zamanların en yüksek seviyeleri takip etmeli.

Gizemli Balina: Cardano, Dogecoin ve Bitcoin’de Bu Seviyeler Geliyor!Kaynak: Kaleo

Kaleo: Bu döngüde Bitcoin’i 100.000 doların üzerinde göreceğimizden hala eminim

Cardano fiyatı, yazı yazılırken 1,78 dolardan işlem görüyor ve CoinGecko’ya göre gün içinde ufak kayıplar verdi. Ancak ADA, son iki haftada %13’ten fazla arttı. Kaleo ayrıca Bitcoin‘de de yükselişte görünüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hiçbir şey büyük resmi değiştirmedi. Bu döngüde 100.000 doların üzerinde göreceğimizden hala eminim. 2019’un başlarındaki bu grafiğin doğruluğu beni hala şaşırtıyor. Her güzel şey eninde sonunda sona ermeli, ama yine de bu şeyin depoda biraz gazı kaldığını düşünüyorum.

Gizemli Balina: Cardano, Dogecoin ve Bitcoin’de Bu Seviyeler Geliyor!Kaynak: Kaleo

Kaleo: Dogecoin için 1 dolar ve üzeri kimseyi şaşırtmamalı!

Çok takip edilen usta trader ayrıca Dogecoin‘in (DOGE) yükselişine devam edeceğini tahmin ediyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Meme hisse senetlerinin (AMC ve GME) yükselme şekli, DOGE’nin benzer bir şey yapması kimseyi şaşırtmamalı. 1.00 dolar ve üzeri kimseyi şaşırtmamalı.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.