Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Kriptocat Haber Editörü
Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Gizemli bir kripto para balinası ve trader’ı olan Kaleo, popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’in 1.00 dolara yükselmesinin kaçınılmaz olduğunu belirtiyor. Ayrıca analist Binance Coin’de de güçlü bir yükseliş bekliyor. Kaleo, bunlar dışında 2 altcoin projesine yönelik dev hedeflerini de paylaşıyor.

Kaleo: Popüler altcoin DOGE, durdurulamaz ve 1,00 dolara gidiyor

Yükselen altcoin çağrılarıyla takipçi toplamaya devam eden yakından takip edilen bir analist ve balina olan Kaleo, Dogecoin‘in (DOGE) 1.00 dolara yükselmesinin kaçınılmaz olduğunu söylüyor.

Bir dizi yeni tweet’te Kaleo olarak bilinen popüler trader ve balina, 249.800 takipçisine DOGE’nin önemli dirençleri aşmaya ve tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırmaya hazır olduğunu söyledi. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOGE durdurulamaz. Daha önce söyledim ve tekrar söyleyeceğim, DOGE 1,00 dolara gidiyor ve bunu durdurmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Popüler altcoin Doge – Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Binance Coin 700 dolar seviyesine doğru güzel bir sıçrama yapacak

Ek olarak ünlü analist, Binance Coin‘in (BNB) direncini kırdığını ve 700 dolar seviyesine doğru güzel bir sıçrama yapacağını öngörüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm zamanların en yüksek seviyesindeki BNB’nin ilk reddi şaşırtıcı değildi. Görünüşe göre, yakında fiyat keşfi için 700 doların üzerine çıkması gerekiyor.

Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, saatlik zaman diliminde dirençleri kırmaya devam ederken yükseliş sinyalleri verdiğini söylediği BNB/BTC’ye de göz atıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BNB/BTC sağlam bir güç gösteriyor.

Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Popüler altcoin BNB – Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: EOS şu anki değerinden yüzde 256 oranında devasa bir ralli yapacak

Kaleo’nun izleme listesinde 2 altcoin projesi daha var. Analist, EOS’un şu anki değerinden yüzde 256 oranında devasa bir ralli yapacağını tahmin ediyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buraya biraz EOS eklendi. Birkaç hafta önceki yüksek seviyelere ulaşmasını an meselesi olarak görüyorum. 9 ABD doları bir kez ihlal edildiğinde, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23 ABD dolarına nispeten net bir dönüş yapmalıdır.

Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Raydium (RAY) 2x’e yakın bir ralli gerçekleştirebilir

Analist ayrıca Raydium’da (RAY) 2x’e yakın bir ralli çağrısı yapıyor. Raydium, geçtiğimiz ay %65 artış gösteren Solana Blockchain’ine dayanan otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Yazım sırasında, RAY 13 dolardan işlem görüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

30 dolarda RAY fiyatı, ne zaman olacağı…

Gizemli Balina: Bu 4 Altcoin Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Ayrıca analist, bazı altcoin tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.