Gizemli Balina: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! 7x Yapacak

Kriptocat Haber Editörü
Gizemli Balina: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! 7x Yapacak

Başarılı kripto para trader’ı ve kripto stratejisti Kaleo, bir altcoin projesinin %600’ün üzerinde ralli için hazırlandığını belirtiyor. Ayrıca analist, 2 altcoin’de de ciddi yükseliş bekliyor.

Kaleo: Popüler altcoin TRON, bir kopuşu sürdürmeye hazır!

Yeni analizinde popüler balina ve analist Kaleo, ölçeklenebilir Blockchain ağı TRON (TRX) için ileride bir yükseliş yolu çiziyor. Kaleo, TRON’un 0.0000029’da reddedildikten sonra Bitcoin çiftinde (TRX/BTC) bir kopuşu sürdürmeye hazır olduğunu söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TRX/BTC… Nisan ayının en yüksek seviyesinde reddedildi, bahse girerim ki keskin bir toparlanma ve üst çapraz dirence doğru bir geri dönüş görüyoruz.

Gizemli Balina: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! 7x YapacakAltcoin grafiği – Kaynak: Kaleo

Kaleo: TRON fiyatı, 7x yapabilir ve 1 doların üzerine çıkabilir

Kaleo, kripto paranın USD grafiğinde dibe vurmuş gibi göründüğünü ekleyerek 271.000 takipçisine, TRX‘in 0.146 dolarlık çapraz desteği tekrar test ettikten sonra onu portföyüne eklediğini ortaya koyuyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yeniden testte TRX’e çok şey kattım. Cesaret yoksa, zafer de yok.

Gizemli Balina: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! 7x YapacakKaynak: Kaleo

TRX’in en yüksek tahminine gelince Kaleo, kripto paranın en azından 1,00 dolar seviyesine ulaşacağına inanıyor ve bu da mevcut fiyatından bir 7 kat artışa işaret ediyor.

Analistin radarında olan diğer iki altcoin, Dogecoin ve OMG Network!

Analistin radarında olan diğer iki altcoin, Dogecoin (DOGE) ve ölçekleme çözümü OMG Network (OMG). Kaleo, DOGE’nin heyecanını yaşamaya devam edeceğinden ve önümüzdeki birkaç gün içinde 1 dolar işaretini geçeceğinden emin. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOGE/Dogecoin. Size birkaç gün önce olacakların tam yol haritasını verdiğimi söylemiyorum, ancak size birkaç gün önce şimdiye kadar olanların tam yol haritasını verdim.

Gizemli Balina: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! 7x YapacakKaynak: Kaleo

Kaleo: OMG fiyatı, 28,35 doları yeniden ziyaret etme potansiyeline sahip

Analist, OMG’nin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28,35 doları yeniden ziyaret etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

OMG mevcut aralığın en yüksek seviyelerinin üzerinde temiz bir kırılmaya hazır… Ocak 2018’in tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 20 doların üzerine doğru net bir ralliye yol açacak.

Gizemli Balina: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! 7x YapacakKaynak: Kaleo

Kriptokoin.com tarafından daha önce bildirildiği üzere Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Analistin, bunlar dışından başka başarılı öngörüleri de mevcut.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.