Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!

Kriptocat Haber Editörü
Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!

Popüler bir kripto trader’ı ve analisti olan Kaleo, büyük kırılmalar için hazırlandığını söylediği gizlilik merkezli iki altcoin projesine ışık tutuyor.

Kaleo: Popüler altcoin Zcash, önemli bir yükselişe hazır

Popüler analist ve gizemli balina Kaleo, Zcash‘in (ZEC) yükselişe geçtiğine ve önemli bir yükselişe hazır olduğuna inanıyor. Analist, ZEC/BTC grafiğinin, ETC/BTC çiftinde parabolik hale gelmeden hemen önce Ethereum Classic (ETC) grafiğine inanılmaz bir şekilde benzediğini belirtti. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ZEC/BTC – ETC/BTC… Sorun olup olmadığı değil, ne zaman olacağı önemli.

Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!Popüler altcoin Zcash grafiği – Kaynak: Kaleo

Kaleo, ETC ve ZEC’in tarihsel olarak art arda işlem gördüklerini ve birbirlerinin USD’ye karşı fiyat hareketlerini taklit ettiklerini ekliyor.

Kaleo: Zcash 1.000 dolar ve üzerine programlandı

CoinGecko’ya göre, geçtiğimiz iki hafta içinde ETC parabolik hale geldi. Kaleo, kripto paranın 28 Nisan’da yaklaşık 33 dolarlık düşük bir seviyeden 167 dolara yükseldiğini vurguladı. Kaleo’ya göre, tarih herhangi bir gösterge ise, ZEC kripto paranın parabolik rallisini takip edebilir. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aşağıdaki tablo Zcash ile Ethereum Classic’i karşılaştırıyor. Son dört buçuk yıldaki hareketler neredeyse aynı. Zaten pompalanmış shitcoin’leri kovalamayı deneyebilir veya henüz yapmamış olanları satın alabilir ve sabırdan yararlanabilirsiniz. Zcash 1.000 dolar ve üzerine programlandı.

Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!Kaynak: Kaleo

Kaleo: Bu altcoin uçacak, izleyin!

USD çiftinde Kaleo, kripto paranın fiyatının 350 dolar seviyesinin üzerine çıktığında yükseleceğine inanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çizgiyi aşın ve hızlanma başlar.

Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!Kaynak: Kaleo

Kaleo, BTC çiftinde yaklaşık 0,006 Satoshi civarında bir birikim aşamasında olduğunu ve başka bir ayak için hazırlandığını ekliyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ZEC/BTC. Uçuştan önce işaretle…

Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!Kaynak: Kaleo

Kaleo: Monero (XMR) uzun bir birikim aşamasından çıkmak üzere

Yazım sırasında Zcash, piyasada 302 dolara düştü, ancak son iki hafta içinde hala yaklaşık %30 arttı. Kaleo’nun takip ettiği diğer gizlilik odaklı kripto para Monero (XMR). Analist, XMR’nin genellikle Zcash’in fiyat hareketini takip ettiğini ve 2018’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 542 doların hemen altındaki uzun bir birikim aşamasından çıkmak üzere olduğunu belirtti. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XMR, şu anda 2017’den beri tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen altında biriken bir başka eski okul gizlilik kripto para oyunudur. Bu fiyat keşfi için çok geçmeyecek.

Gizemli Balina: Bu 2 Altcoin, Uçuşa Geçmek Üzere!Kaynak: Kaleo

Kaleo’ya göre, eski gizlilik kripto paraları havalanmaya hazırlanırken,  eski CIA çalışanı Edward Snowden, Bitcoin (BTC) ağı ve daha genel olarak Blockchain tarafından sağlanan gizlilik eksikliğini kınıyor.

Edward Snowden: Zcash en iyi gizlilik odaklı kripto para seçimi

Edward Snowden, Zcash’in en iyi gizlilik odaklı kripto para seçimi olduğunu, ancak Monero ile birlikte bazı eksiklikleri olduğunu belirtiyor. Edward Snowden konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Zcash, defalarca söyledim, korumalı işlemleriyle piyasada gerçekten en iyisini yapıyor. Eleştiri, bu işlemlerin varsayılan olarak gerçekleşmemesi ki bu geçerli. Bence bunlar varsayılan olarak gerçekleşmeli. Monero gibi diğer kripto para birimleri de var, borsalarda geniş bir şekilde listelenirken çok fazla sorun yaşıyor, bu varsayılan olarak bir tür gizliliğe sahip, ancak bu daha düşük bir gizlilik ölçüsü. Sadece bir kabuk oyunu oynuyorsunuz ve bu kabuk oyunları gerçekten sonsuza kadar sürmüyor.

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.