Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Kriptocat Haber Editörü
Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Celsius, Mina Protocol, Uquid Coin ve RealHxro geçtiğimiz hafta tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) ulaşarak bu haftadaki listede yerlerini aldılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cryptorank datalarından edinilen bilgilere nazaran Haziran ayının birinci haftasında ath yapan altcoinler şu formda;

  • Celsius [CEL]
  • Mina Protocol [MINA]
  • Uquid Coin [UQC]
  • RealHxro [HXRO]

Celsius [CEL]: Celsius kendini kripto para kullanıcıları için “hepsi bir arada” bankacılık ve finans hizmetleri sunan bir platform olarak tanımlıyor. Haziran 2018’de piyasaya sürülen Celsius (CEL), Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para ünitesi. Celsius tüm vakitlerin en yüksek fiyatına 4 Haziran 2021’de 8,02 dolar ile ulaştı.

Mina Protocol [MINA] : Mina Protocol kendi blok zinciri üzerinde çalışır. 4 borsada süreç görmekte olan MINA’nın en etkin olan borsası OKEx. Mina Protocol tüm vakitlerin en yüksek fiyatına 3 Haziran 2021’de 5,45 dolar ile ulaştı ve akabinde %-29,4 oranında geriledi.

Uquid Coin [UQC]: Ethereum blok zincirinde üretilen Uquid Coin, tüm vakitlerin en yüksek fiyatına 2 Haziran tarihinde ulaştı. 40.79 dolar düzeyine ulaşan [UQC] akabinde %-39.6 bir düşüş yaşadı.

RealHxro [HXRO]: Ethereum blok zincirinde oluşturulan bir kripto para ünitesi olan RealHxro (HXRO), geçtiğimiz 27 Mayıs günü en yüksek (ATH) fiyatına 0.701 dolarla ulaşmıştı. 1 Haziran tarihinde tüm vakitlerin en yüksek (ATH) fiyatı 0.835$’a ulaşarak yeni bir ATH belirledi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.