Galatasaray, GAL Fan Token’dan 100 Milyon TL Üzerinde Gelir Elde Etti

Kriptocat Haber Editörü
Galatasaray, GAL Fan Token’dan 100 Milyon TL Üzerinde Gelir Elde Etti

Galatasaray Spor Kulübü, $GAL fan token’ları üzerinden 100 milyon TL üzerinde gelir elde ettiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galatasaray, 2021’in ikinci çeyreğinde $GAL Fan Token’ın gösterdiği performansla, önemli bir gelir elde etti. Şubat 2020’de Socios.com taşınabilir uygulamasında 10 TL fiyatla arzı gerçekleştirilen $GAL, evvel Chiliz, sonra Paribu, en son olarak da OKEx’te sürece açıldı. $GAL’ın 15 Mayıs tarihinde 24 saatlik süreç hacmi 220 milyon doların üzerine çıkarak rekor kırdı. $GAL Fan Token, bir dönemde 100 milyon TL’nin üzerinde gelir üretti. $GAL token’a öbür ülkelerden ise Fransa, Polonya, İtalya, Almanya ve Japonya’dan en büyük talep geldi.

GAL token’ın arzı 10.000.000 adetle hudutlu. Token’lar taraftarların ekibin alana çıkış marşı, soyunma odasının kapı tasarımı, Muslera’nın eldiveninin rengine ait oylamalarda kullanılarak karar verici olmalarını sağladı. $GAL fan token sahipleri ayrıyeten uygulamada VIP maç biletleri, imzalı formalar ve Muslera’nın imzalı eldivenleri üzere birçok eşsiz ödül kazandı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.