Fox, Blockchain Tabanlı Bir Animasyon Serisi Başlatıyor

Kriptocat Haber Editörü
Fox, Blockchain Tabanlı Bir Animasyon Serisi Başlatıyor

Medya ve cümbüş devi Fox, bir non-fungible token (NFT) şirketi Blockchain Creative Labs ve blockchain tabanlı bir animasyon serisi olan “Krapopolis”i başlatıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Krapopolis, dünyaca ünlü bilim kurgu animasyonu Rick and Morty’yi yaratan Dan Harmon tarafından oluşturulan yeni bir güldürü serisi. Seri, “Dünyanın birinci kentlerinden birini birbirlerini öldürmeden yönetmeye çalışan kusurlu bir insan, ilah ve bir canavar ailesi” üzerine konseyi öyküyü anlayacak. Seri Fox’un yan kuruluşu Bento Box Entertainment tarafından yayınlanacak.

Fox, Krapopolis için karakter, çeşitli sanat yapıtları ve GIF’leri temsil eden NFT’leri, ilgi duyan hayranları ödüllendirmek için tasarlayacak ve bunları çeşitli dijital öğeler sunacak bir pazar yerinde satışa sunacak. Fox, NFT’leri oluşturmak ve satmak için hangi blok zinciri ağını kullanmayı planladığı da dahil olmak üzere, NFT işi hakkında şimdi rastgele bir detay açıklamadı. Fox Entertainment CEO’su Charlie Collier, şunları söyledi:

“Bugün çok ileri gitmemekle birlikte, reklamcı odaklı, sanatkara öncelik veren ve animasyon takıntılı bir şirket olarak Fox, reklamverenleri NFT’ler de dahil olmak üzere blockchain dayanaklı token dünyasına götürecek.”

NFT’ler, bir blok zincirindeki eşsiz dijital öğelerdir. The Block’s Veri Dashboard’a nazaran, son vakitlerde popülerlikleri arttı, fakat haftalık hacimleri, kullanıcıları ve süreçleri Şubat ayındaki tepeden sonra gerileme yaşadı.

Fox, Blockchain Tabanlı Bir Animasyon Serisi Başlatıyor

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.