Flare (FLR) Blockchain Ağı Artık 15 Doğrulayıcıya Sahip

Kriptocat Haber Editörü
Flare (FLR) Blockchain Ağı Artık 15 Doğrulayıcıya Sahip

Flare Networks takımı, “Enerji Açısından Verimli PoW” elde edebileceğini argüman ederken, Flare’nin (FLR) doğrulayıcı ağı ise şekilleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Spark (FLR) token sahipleri için Flare Atlas “oracle” hizmeti, mainnet’te Flare (FLR) doğrulama süreçlerine katılacak olan genişletilmiş “veri sağlayıcıları” listesini açıkladı.

Flare Atlas takımı tarafından Twitter’da paylaşılan duyuruya nazaran, merakla beklenen Flare (FLR) blok zincirindeki “veri sağlayıcılarının” tam listesi artık 15 hizmetten oluşuyor. Bu listede çoğunlukla, Flare’e has platformlardan bahsediliyor. Flare FTSO, FTSO.AU, FTSO.com, FTSO Dev, FTSO EU, FTSO Finance, FTSO UK, FTSO US ve FTSO GG hizmetleri, Flare (FLR) altyapısının öncüleri ortasında yer alıyor.

Ayrıyeten, XRP sahipleri ortasında tanınan olan Bitrue (BTR) kripto para ünitesi borsası, Flare (FLR) blok zinciri için data sağlayacak. Towo Labs XRPL odaklı geliştiriciler de dayanak olacak.

GalaGames, listedeki en sıra dışı takım: Flare (FLR) ekosistemi içinde özel bir düğüm çalıştıracak bir NFT startup’ıdır. Sistem blockchain tabanlı oyun kullanım durumlarına hizmet edecek.

Karbon Ayak İzi Tartışmaları

DeFi Oracles çoklu platform ekosisteminin yanı sıra İskandinavya doğrulama denetim paneli de bu listeye dahil edilmiştir. Bu ortada, Elon Musk tarafından tetiklenen kripto para madenciliğinin karbon ayak izi hakkındaki yeni tartışmaların ortasında, Flare Networks grubu pozisyonunu netleştirmek için Twitter’da açıklamada bulundu.

Temsilciler, Flare (FLR) ile entegrasyonun PoW temelli kripto para ünitesini her zamankinden daha güç verimli hale getireceğini vurguladı. Bilindiği üzere Flare (FLR) iki PoW tabanlı kripto para ünitesini entegre etmişti: Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE).

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.