Fidelity, Kripto Para Analiz Platformunu Başlatıyor!

Kriptocat Haber Editörü
Fidelity, Kripto Para Analiz Platformunu Başlatıyor!

Fidelity, yeni bir ürünle kripto analizine giriyor. Yeni ürün, Fidelity yatırımcılarına kripto piyasasının temel ve teknik analizinde yardımcı olacak. Fidelity Investment, kurumsal yatırımcılar için yeni bir kripto para birimi analitik platformu olan Sherlock’u başlatıyor.

Fidelity, yeni ürünle kripto para analizine giriyor

Sherlock, pazarlama materyallerine göre kurumsal müşterilerin kripto varlıklarında bilinçli yatırım kararları vermelerine yardımcı olmak için oluşturuldu. Platform, “geliştirme ekosistemleri, ağ etkinliği, ticaret, sosyal medya etkinliği, haberler ve diğer araştırmalar” dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan temel ve teknik verileri tek bir portalda toplar.

Platform, hazır analiz araçlarına ek olarak, kullanıcıların modelleme ve geri test için kripto para birimlerindeki verileri indirmelerine de izin verecek. Platform, şirkete bağlı bir teknoloji araştırma bölümü olan Fidelity Center for Applied Technology (FCAT) tarafından geliştirildi. FCAT’de gelişen teknoloji başkanı Adam Schouela, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Sherlock, kurumsal yatırımcıların dijital varlıkları daha verimli bir şekilde araştırmasına yardımcı oluyor ve biz de bununla deneyler yapmaya ve teknolojinin bu alana yatırım yapmanın diğer yönlerini basitleştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmeye devam ediyoruz.

Fidelity, Kripto Para Analiz Platformunu Başlatıyor!

Şirketler portföylerine Bitcoin ekledikçe, kripto paralara kurumsal ilgi hızla artıyor

Sherlock, Messari, Delphi Digital, Skew, Santiment ve Glassnode gibi mevcut kripto analiz platformlarıyla rekabet edecek. Milyar dolarlık varlık yöneticileri, firmalar ve şirketler portföylerine Bitcoin ekledikçe, kripto paralara kurumsal ilgi hızla artıyor. Fidelity ayrıca ticaret, saklama ve borç verme gibi alanlarda Bitcoin ile ilgili çeşitli yatırım ürünleri ve hizmetleriyle piyasaya dahil oluyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.