Fenerbahçe, Kripto Para Planları Yapıyor

Kriptocat Haber Editörü
Fenerbahçe, Kripto Para Planları Yapıyor

Sözcü’de yer alan bir habere nazaran Fenerbahçe Lideri Ali Koç, 3 dönemlik bir iktisat programı belirledi. Bu program kapsamında dijital yatırımlara eğilim verileceği açıklandı. Bahsi geçen yatırımlar içerisinde kripto paralar da var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Koç’un maksadına nazaran sarı lacivertli grubun yeni gelir kaynaklarından birisi dijital yatırımlar olacak. Bu yatırımlar içerisinde kripto varlık, online taşınabilir ödeme üzere yeni projeler yer alıyor ve bunların hayata geçirilmesi hedefleniyor. Habere nazaran Fenerbahçe dijital yatırımlardan toplamda 100 milyon TL’lik bir gelir elde etmek istiyor.

Görüşmelere Dair Tezler Vardı

Mart ayında sizlere Fenerbahçe’nin birkaç firmayla görüştüğüne dair tezlerin olduğunu duyurmuştuk. Gazeteci Suat Vilgen’in sözlerine nazaran Fenerbahçe birkaç firmayla kendi kripto parası için görüşmeler gerçekleştiriyordu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.