Ethernity Chain (ERN), Pele NFT’lerini Açık Arttırmaya Çıkardı

Kriptocat Haber Editörü
Ethernity Chain (ERN), Pele NFT’lerini Açık Arttırmaya Çıkardı

Ethernity Chain, yeni NFT’ler çıkarmayı sürdürüyor. Platformun yeni NFT’leri ortasında dünya tarihinin en büyük yıldızlarından olan Pele yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethernity Chain, Pelé temalı NFT’leri bugün açık arttırmaya çıkardı. Pele NFT koleksiyonu Ethernity Chain tarafından ünlü dijital sanatkarlar Visual Lab ve Rafa Zabala ile işbirliği içinde oluşturuldu.

Açık arttırma Pele’nin sürükleyici futbol serüveninin görüntüsü ile başlayacak. Görüntüde Pele’nin mütevazı köklerinden Dünya Kupası zaferine kadar olan mesleği yer alacak.

Üç farklı durum bugün satışa sunuldu. Her biri 3.669 dolara 40 “Pelé 10” kartı, her biri 1.217 dolar olan 75 “Bicycle Kick Glided” kartı ve 254 dolarlık 200 “Bicycle Kick Epic” kartı.

Hayır Kurumları İçin NFT’ler

Ayrıyeten, merakla beklenen Ethernity Cards and Packs Collection’ın bir modülü olarak bu yaz sonlu sayıda kartlar piyasaya sürülecek.

Bu müzayedede toplanan fonların yüzde doksanı The Pelé Vakfı’na gidecek. Pele Vakfı, dünyanın en yoksul bölgelerinde yer alan gençleri geliştirmek için çalışıyor.

Ethernity Chain, yakın vakitte boks efsanesi Muhammed Ali’yi de NFT’ler ile ölümsüzleştirmişti. Bu satıştan elde edilen 550 bin dolarlık gelirin tamamı Muhammed Ali Vakfı’na devredildi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.