Ethereum Fiyatı Yeni ATH’yi Gördü! Usta Analist: Bu Seviyeler Geliyor

Kriptocat Haber Editörü
Ethereum Fiyatı Yeni ATH’yi Gördü! Usta Analist: Bu Seviyeler Geliyor

Ethereum fiyatı, yeni bir artış başlattı ve ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.250 doların üzerinde işlem gördü. Başarılı tahminlere imza atan ünlü analist Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatı şu anda 4.500 dolara doğru daha fazla yükseliş işaretleri gösteriyor.

  • Ethereum fiyatı 3.700 dolar civarında destek buldu ve 4.346 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.
  • Fiyat 4.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde (Kraken üzerinden veri akışı) 4.045 dolara yakın bir dirençle büyük bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.
  • Analiste göre, paritenin 4.350 dolar ve 4.500 dolar seviyelerine doğru yükselmeye devam etmesi muhtemel.

Analist: Ethereum 4.500 dolara doğru daha fazla yükseliş işaretleri gösteriyor

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, keskin bir düşüşün ardından Ethereum fiyatı 3.600 dolarlık bölgenin üzerinde destek buldu. Ethereum fiyatı 3.700 dolar seviyesinin üzerinde bir taban oluşturdu ve yeni bir artışa başladı. 4.000 dolar direnç seviyesinin üzerinde net bir kırılma oldu. Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 4.045 dolara yakın direnç gösteren büyük bir sözleşme üçgeninin üzerinde de bir kırılma oldu. 

Ethereum Fiyatı Yeni ATH’yi Gördü! Usta Analist: Bu Seviyeler GeliyorETH/USD Fiyat Grafiği – Kaynak: Tradingview

Boğalar, anahtar düşüşün %76,4 Fib geri çekilme seviyesini 4.215 dolardan 3.500 dolara kaydırdı. Ether şu anda 4.200 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem görüyor. Son dalgalanmayı temizledi ve 4.346 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Mevcut fiyat hareketi analiste göre, 4.300 dolar seviyesinin üzerinde daha fazla kazanç şansının yüksek olduğunu gösteriyor.

Usta analist: Ethereum fiyatı için bu seviyelere dikkat! Sıradaki seanslarda görülebilir

İlk büyük direnç analiste göre, 4.380 dolar seviyesine yakın. Önemli düşüşün 1.236 Fib uzatma seviyesinin yakınında fiyat yükseldi. 4.380 dolar seviyesinin üzerinde net bir kırılma analiste göre, daha büyük bir artış için hızı belirleyebilir. Boğalar için bir sonraki hedef analiste göre, muhtemelen 4.500 dolar seviyesine yakın olabilir.

Ethereum Fiyatı Yeni ATH’yi Gördü! Usta Analist: Bu Seviyeler Geliyor

Ethereum fiyatı 4.380 dolara yükselmeye devam edemezse analiste göre, başka bir aşağı yönlü düzeltme başlatabilir. Olumsuz yöndeki ilk destek analiste göre, 4.210 dolar seviyesine yakın (son kırılma bölgesi). İlk temel destek analiste göre, 4.150 dolar seviyesine yakın. Ana destek analiste göre, şu anda 4.000 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. 4.000 dolarlık bölgenin altında olumsuz bir kırılma varsa analiste göre, fiyat 3.700 dolarlık desteğe doğru düşebilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI şu anda 60 seviyesinin oldukça üzerinde.

Ana Destek Seviyesi: 4.150 ABD doları.

Ana Direnç Seviyesi: 4.380 ABD doları.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.