Ethereum (ETH) 4000 Doları Aştı, Yükselmeye Devam Ediyor!

Kriptocat Haber Editörü
Ethereum (ETH) 4000 Doları Aştı, Yükselmeye Devam Ediyor!

En büyük altcoin Ethereum (ETH), tarihinde birinci kere 4000 doları aştı. ETH, bu seviyeyi aşmasının akabinde yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum, yılbaşından bugüne ortalama yüzde 450 oranında arttı. ETH, 4131 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirledi. Başkan altcoin, yazının yazıldığı sırada Coingecko datalarına nazaran 4126 dolardan süreç görüyordu.

ETH, geçtiğimiz hafta dünyanın piyasa kıymeti açısından Bank of America’yı geride bırakmıştı. Kripto para ünitesi bugün itibariyle ise 475 milyar dolara ulaşarak, Johsnson&Johnson ve Walmart’ı da geride bırakmayı başardı. ETH, şimdiyse JPMorgan Chase’in çabucak ardında yer alıyor.

Ethereum (ETH) 4000 Doları Aştı, Yükselmeye Devam Ediyor!

ETH’nin yaşadığı artışa neden olarak analistler kurumsal ilgiyi gösteriyor. Bununla birlikte Ethereum’a gelmesi beklenen güncellemelerin de yükselişe yardım ettiği açık.

Bitcoin Geride Kalmaya Devam Ediyor

Bu ortada Bitcoin, 60.000 dolar düzeyine ulaşmak için uğraş ederken zayıflamaya devam ediyor. Coingecko datalarına nazaran, BTC’nin hakimiyeti yüzde 42’ye geriledi. Başka üst seviye altcoinler de Bitcoin’den daha uygun performans gösteriyor. ETH’nin bu yükselişiyle birlikte ayrıyeten “flippening” tartışmaları da yine gündeme geldi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.