Ethereum (ETH) 2.0 Sözleşmesi, Yeni Bir Rekor Kırdı

Kriptocat Haber Editörü
Ethereum (ETH) 2.0 Sözleşmesi, Yeni Bir Rekor Kırdı

Mevduat kontratı, Ethereum (ETH) altyapısının birinci büyük ögesidir. Ethereum 2.0’ın gelecekteki doğrulayıcıları, proof-of-stake Ethereum’da yerini almak için en az 32 ETH yatırmalıdır.

13.1 Milyar Dolar Kilitlendi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Glassnode Alerts’in bilgilerine nazaran, Ethereum 2.0 mevduat mukavelesi bedeli, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkmayı başardı.

Yazı kaleme alınırken 5.209,474 Ether, Ethereum 2.0 mevduat kontratına aktarılmıştı. Ethereum’un şu anda 2.648 dolardan süreç gördüğü düşünüldüğünde, mevcut mevduat ölçüsü 13.1 milyar doların biraz üzerinde yer alıyor.

Eth2Validators, Cuma günü 161.000’den fazla iştirakçinin ekosisteme dahil olduğunu belirtti. Bunların neredeyse %95’inin etkin olduğu analistler tarafından söz edildi.

Etherscan’a er 7-8 dakikada bir yeni bir doğrulayıcı Ethereum 2.0’a dahil oluyor. Bu nedenle tüm Ethereum arzının neredeyse %4.5’i artık proof-of-stake mevduat sözlemesinde tahsis edilmiş durumda.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.