Eminem, NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Kriptocat Haber Editörü
Eminem, NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Dünyaca ünlü rapçi Eminem, NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

15 sefer Grammy mükafatı kazanan Marshall Bruce Matters ya da bilinen sahne ismiyle Eminem, NFT dünyasına adım attı. Shady Con olarak isimlendirilen bu koleksiyon, Nifty Gateway paydaşlığı ile gelecek.

NFT’nin içeriğinde özel koleksiyon kesimleri yer alacak. Çeşitli enstrümantal ritimler bulunan NFT’ler sonlu sayıda olacak. Hayranların çabuk etmei gerekiyor.

Eminem’in Koleksiyon Merakı

Eminem, bu koleksiyonu hazırlarken çocukluğundan ilham aldığını söz ediyor. Çocukken çizgi roman, beyzbol kartı ve oyuncakların koleksiyonunu yapan Eminem, bu sebeple koleksiyonluk eşyalara karşı özel bir ilgi barındırıyor.

“Bir yetişkin olarak benim için pek bir şey değişmedi. Hayatımın o devrine ilişkin bu koleksiyonlardan kimilerini yine yaratmaya çalıştım ve yalnız olmadığımı biliyorum.”

Nifty Gateway’in Kıdemli İmalcisi Ashley Ramon, Eminem’i şirketin platformunda karşıladı ve çeşitli bölümlerden ünlülerin NFT’lere büyük ilgisinin altını çizdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.