Elon Musk’un Tweetiyle Bu Altcoin Pik Yaptı!

Kriptocat Haber Editörü
Elon Musk’un Tweetiyle Bu Altcoin Pik Yaptı!

Elon Musk, sosyal medya hesabı üzerinden popüler altcoin Dogecoin’in “SNL”nin bir parçası olacağını ima etti. Elon Musk Twitter hesabı üzerinden “The Dogefather. SNL May 8” paylaşımını yapar yapmaz Dogecoin her zaman ki gibi yükselişe başladı.

Elon Musk yine Dogecoin’i pompaladı!

Tesla CEO’su Elon Musk’un favori kripto para birimi Dogecoin’in çok beklenen “Saturday Night Live” lansmanının bir parçası olup olmayacağına dair herhangi bir şüpheniz varsa, bu şüpheler ortadan kalktı. Ünlü milyarder, şaka kripto parasına açıkça atıfta bulunarak “The Dogefather” başlığını yayınlamak için Twitter’ı kullandı. Tesla CEO’su, takipçilerine 8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan “SNL” görünümünü hatırlatıyor olabilir. Aynı zamanda Tesla CEO’su, ikinci stüdyo albümüne de atıfta bulunuyor olabilir.

Tesla CEO’sunun ev sahipliği yapacağı etkinlik geçen hafta doğrulandı. Pop şarkıcısı Miley Cyrus, Tesla CEO’suna müzikal konuk olarak katılacak. Pazar günü MarketWatch, Musk’un ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından düzenlendiği iddia edilen açılış monologunu yayınladı. Bu elbette bir şaka…

Elon Musk’un Tweetiyle Bu Altcoin Pik Yaptı!

Altcoin fiyatı Tesla CEO’sunun paylaşımın ardından pik yaptı

Dogecoin fiyatı Tesla CEO’sunun paylaşımın ardından pik yaptı. Kripto para 0,25 dolar seviyelerinden 0,31 doların üzerine sıçradı. Bu rakamlar kripto parada yüzde 20’nin üzerinde bir artışa işaret ediyor. DOGE fiyatı sert yükselişin ardından bir miktar geri çekildi. Yazım sırasında altcoin, yüzde 5 artışla 0,29 dolardan işlem görüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.