Elon Musk’un “SNL” Çıkışından Önce Bu Altcoin Uçuyor!

Kriptocat Haber Editörü
Elon Musk’un “SNL” Çıkışından Önce Bu Altcoin Uçuyor!

Popüler altcoin Dogecoin (DOGE), Tether’ı geçtikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Her zamanki gibi altcoin projesini Elon Musk pompalıyor. Dogecoin şimdi top 5’e geri dönüyor.

Dogecoin, Elon Musk’un “SNL” çıkışından önce ilk 5’e dönüyor

Ethereum bu Pazartesi tüm zamanların en yüksek seviyesi ile tüm spot ışıklarını çalarken, Dogecoin (DOGE) ona yetişmeye çalışıyor. Meme kripto para birimi CoinMarketCap ilk 5’e geri döndü ve şu anda Bitstamp borsasında 0,41 doların üzerinde işlem görüyor. Şaka parası, 16 Nisan’da kaydedilen önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,45 doları geçmekten yalnızca yüzde 8,5 uzaklıkta.             

Elon Musk’un “SNL” Çıkışından Önce Bu Altcoin Uçuyor!

Kulağa gülünç gelse de Elon Musk’un “Saturday Night Live” duyurusu, son zamanlarda Dogecoin için ana rüzgar gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta Elon Musk Twitter’da “Dogefather” etiketli bir paylaşımda bulunduğundan beri kripto para Tesla CEO’su ile doğrudan bağlantılı olan birkaç büyük artış gördü. Bu paylaşımında Elon Musk, katılacağı Satırday Night Live programına atıfta bulunarak kendisine “The Dogefather” ismini taktı. Kısacası Elon Musk, Dogecoin’in SNL’nin bir parçası olacağını doğruladı. Ancak 8 Mayıs’ta altcoin projesinin patlayıp patlamayacağı henüz belli değil.

Popüler altcoin Dogecoin’in (DOGE) fiyatında son durum nedir?

Beşinci en büyük kripto para birimi Dogecoin, yazım sırasında yüzde 7’nin üzerinde artışla 0,415 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 53,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Dogecoin yazım sırasında piyasa değeriyle 7,9 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.