Elon Musk’un Favori Altcoin’ine Listeleme Müjdesi!

Kriptocat Haber Editörü
Elon Musk’un Favori Altcoin’ine Listeleme Müjdesi!

Blockchain.com borsası, Elon Musk tarafından devamlı desteklenen son günlerin önemli koinlerinden Dogecoin’e kripto para birimi desteği ekledi.

Dogecoin Şimdi Bir Borsada Daha Listelendi

Şaka kripto para birimi Dogecoin, Blockchain.com’da listelendi. Borsa konuyla ilgili açıklama yaptı:

İnsanların güvenli bir şekilde Dogecoin ticareti yapmasına izin verdiğinizde neler olabileceği konusu oldukça şaşırtıcı. Söyleyebileceğimiz tek şey şudur: Vay canına. İnanılmaz hareket söz konusu.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın beğenileri ile bu haftanın başlarında 90 milyar dolarlık bir varlık haline gelen kripto para birimi, popüler İsrailli çevrimiçi komisyoncu eToro ve Winklevoss destekli kripto para borsası Gemini tarafından da listelendi.

5 Mayıs’ta Dogecoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,69 dolara ulaştı ve vahşi ralli şimdi nefes aldı. Yazının yazıldığı sırada, kripto para birimi Binance borsasında 0,61 dolardan işlem görüyor.

Dünyanın en popüler kripto para cüzdanı sağlayıcısı olan Blockchain.com, aynı zamanda bir takas ve blockchain gezgini hizmeti de yürütüyor.

Merkezi Lüksemburg’da olan şirketin Coinbase’in gişe rekorları kıran doğrudan listelemesinin ardından kendi halka açık lansmanını düşündüğü bildiriliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.