Elon Musk’tan “Çok Konuşulacak” Dogecoin Paylaşımı Geldi!

Kriptocat Haber Editörü
Elon Musk’tan “Çok Konuşulacak” Dogecoin Paylaşımı Geldi!

Tesla CEO’su Elon Musk, bugün yeni bir DOGE paylaşımında bulundu. Elon Musk yeni paylaşımda, insanların popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’e girmesini izlerken eğleniyor gibi görünüyor.

Elon Musk, tweetlerine göre Dogecoin (DOGE)’e giren insanlara gülüyor

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Anonymous’tan bir tehdit almasına rağmen Tesla CEO’su Elon Musk, kripto para Twitter hesaplarıyla etkileşime girmeye devam ediyor. Bugün Elon Musk’tan yeni bir DOGE paylaşımı geldi. Bu sefer Elon Musk, Chris Pratt ve Jennifer Lawrence ile herhangi bir temel araştırma yapmadan meme kripto para birimine yatırım yapan Dogecoin sahipleriyle dalga geçen bir memeye iki “Neşeli Yüz” emojisi ile tepki verdi.     

Elon Musk’tan “Çok Konuşulacak” Dogecoin Paylaşımı Geldi!

Elon Musk, sürekli yaptığı paylaşımlar ile meme kripto parasının değerini artırdığı ve düşürdüğü için geniş çapta eleştirildi. Ancak milyarder, Dogecoin hayranlarından oluşan yeni ordusundan gördüğü ilgiden keyif alıyor. Şu anda Elon Musk, ordusuna WeLoveYouElon hashtag’ini Twitter’da trend haline getirdiği için teşekkür ediyor. Elon Musk, Bitcoin’deki U dönüşünün ardından sosyal medyadaki itibarının son zamanlarda tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştığı gördü. Birçok uzman isim Elon Musk’u kripto para piyasalarını manipüle etmekle suçluyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.