Elon Musk Şaşırttı: Bu 5 Altcoin ile İlgilenmediğini Onayladı!

Kriptocat Haber Editörü
Elon Musk Şaşırttı: Bu 5 Altcoin ile İlgilenmediğini Onayladı!

Tesla CEO’su Elon Musk, kripto para piyasasının gündeminden hiç düşmüyor. Elon Musk, piyasada Dogecoin ve Bitcoin yorumlarıyla biliniyor. Yatırımcılar, ünlü milyarderin diğer kripto paralara neden dikkat etmediğini merak ederken Elon Musk’tan ilginç bir cevap geldi. Ayrıca Elon Musk, 5 altcoin projesi ile ilgilenmediğini de dolaylı yoldan onaylamış oldu.

Elon Musk, bu 5 altcoin projesi ile ilgilenmediğini onayladı

Tesla, çevresel kaygılardan dolayı Bitcoin ödemelerini sonlandırdığından beri, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir kripto para birimi projeleri Elon Musk’un ilgisini çekmeye çalışıyor. Ancak son yorumlara bakılırsa bu boşuna… Tesla CEO’su Elon Musk, son paylaşımına bakılırsa, bu tarz kripto para projeleriyle ilgilenmiyor. Ünlü milyarder, son tweet’inde Ethereum, Cardano, Solana, IOTA ve Polkadot gibi kripto para birimleriyle ilgilenmediğini, çünkü memeleri ve köpekleri olmadığını belirtiyor. Elon Musk konuya yönelik şunları söyledi:

Doge’nin köpekleri ve memeleri varken diğerlerinde bunlar yoktur…

Elon Musk Şaşırttı: Bu 5 Altcoin ile İlgilenmediğini Onayladı!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, bu arada Elon Musk, popüler kripto para birimi Dogecoin’in gelişimini desteklemek için ilerliyor ve son zamanlarda takipçilerinden fikirlerini göndermelerini istedi. Köpek simgesi, Tesla CEO’sunun sık sık tweet atması nedeniyle artık ana akım bilincine girdi.  Elon Musk’un yorumlarına bakılırsa, diğer kripto para projeleri, yeşil kredilerini tanıtmak yerine meme oyunlarını hızlandırmak zorunda kalacaklar.  Dogecoin (DOGE) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.