Elon Musk, Profil Fotoğrafına Yine Bitcoin’i (BTC) Ekledi

Kriptocat Haber Editörü
Elon Musk, Profil Fotoğrafına Yine Bitcoin’i (BTC) Ekledi

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, son zamanlardaki tutumları nedeniyle tartışmalara neden oluyor. Bilhassa Bitcoin (BTC) konusunda olumsuz açıklamaları sebebiyle şimşekleri üzerine çeken Musk, topluluk tarafından şu sıralar pek sevilmiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ancak Musk, birkaç saat evvel profil fotoğrafına Bitcoin ekleyerek, insanların başını karıştırmaya devam etti.

Elon Musk, Profil Fotoğrafına Yine Bitcoin’i (BTC) Ekledi

Elon Musk, daha evvel de Bitcoin’li bir anime görseli ekleyerek, kripto para topluluğunu heyecanlandırmıştı. Dün de duyurduğumuz üzere Musk, dün sabah saatlerinde Bitcoin, kırık kalp ve Linkin Park’la bağlı bir göğüs paylaşmış ve Bitcoin’in düşüşünü hızlandırmıştı. Bugün profiline Bitcoin görseli eklemesi bu nedenle başları karıştırdı. Musk’ın bir o denli bir bu türlü davranmasını “insanlarla alay ediyor” halinde değerlendirenler de var.

Musk’ın piyasayla oynama uğraşı, yatırımcıları sinirlendiriyor. Birçok kişi Elon Musk’ı piyasaları manipüle etmekle suçluyor ve SEC’i vazifeye davet ediyor.

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Yorumlara yazabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.