Efsanevi Borsacı Şaşırttı: Ethereum (ETH)’larımın Yarısını Sattım!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Borsacı Şaşırttı: Ethereum (ETH)’larımın Yarısını Sattım!

Efsanevi borsa uzmanı Jim Cramer, Çarşamba günü CNBC izleyicilerine Ethereum zulasının yarısını sattığını açıkladı. Jim Cramer, sahip olduğu ETH’leri sattıktan sonra yepyeni bir Hummer satın aldığını da belirtti.

Jim Cramer: Dün Ethereum (ETH)’larımın yarısını sattım

Uzun zamandır “Mad Money” sunucusu olan Jim Cramer, sahip olduğu kripto parayı çektikten sonra yepyeni bir Hummer satın aldı. Jim Cramer konuya yönelik şunları söylüyor:

Dün Ethereum (ETH)’larımın yarısını sattım… Ve Hummer sahibi olmak için biraz para yatırdım.

Çok fazla Ether tuttuğunu iddia eden Jim Cramer, en büyük altcoin 4 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.550 dolara fırladıktan sonra kâr elde etti. Nisan ortasında, hisse senedi uzmanı ipoteğini ödemek için Bitcoin zulasının yarısını da sattı.

Efsanevi Borsacı Şaşırttı: Ethereum (ETH)’larımın Yarısını Sattım!

Jim Cramer: Üzgünüm, bunu yapmayacağım! Dogecoin satıcısıyım

Ethereum, bu yıl lider kripto para biriminden büyük ölçüde daha iyi performans gösterdi ve yüzde 367 oranında yükseldi. En büyük iki kripto para birimini satın almasına rağmen Jim Cramer, artık kripto ateşinin somutlaşmış hali olan Dogecoin hakkında pek de olumlu olmayan bir görüşe sahip. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü borsacı bir Doge satıcısı olduğunu iddia ediyor. Jim Cramer konuya yönelik şunları söylüyor:

Üzgünüm, bunu yapmayacağım. Dogecoin satıcısıyım.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.