Efsanevi Borsacı: Bu Altcoin’den Almayacağım! Onda Satıcıyım

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Borsacı: Bu Altcoin’den Almayacağım! Onda Satıcıyım

CNBC’nin en ünlü borsa uzmanı olan Jim Cramer, parasını popüler altcoin Dogecoin’e yatırma fikrini reddediyor. Jim Cramer, kripto parada bir satıcı olduğunu vurguluyor ve “Dogecoin satıcısıyım” diyor.

Jim Cramer, parasını popüler altcoin Dogecoin’e yatırma fikrini reddediyor

Ünlü hisse senedi yatırımcısı Jim Cramer, The Street ile piyasa değerlendirmesi sırasında popüler kripto para birimi Dogecoin’e değindi. Efsanevi borsacı, parasını Dogecoin‘e yatırma fikrine sıcak bakmıyor. Jim Cramer konuya yönelik şunları söylüyor:

Üzgünüm, bunu yapmayacağım. Dogecoin satıcısıyım.

Büyüyen bir analist kadrosu, canavarca kazançları manşetlere çıkmaya devam eden popüler kripto para birimi Dogecoin konusunda alarm veriyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü finansal yorumcu Gary Shilling geçen hafta altcoin konusunda uyardı ve kripto paranın “kötü sona gideceğini” belirtti.

Efsanevi Borsacı: Bu Altcoin’den Almayacağım! Onda Satıcıyım

Dogecoin’e olumsuz yaklaşan efsanevi borsacı hala Bitcoin ve Ether’i elinde tutuyor

Elon Musk, Snoop Dogg ve hatta Newegg gibi büyük şirketlerin onaylarını alan Dogecoin, şu anda 2021’de yüzde 4.472 oranında arttı. Dogecoin’e olumsuz yaklaşan Jim Cramer hala Bitcoin ve Ether’i elinde tutuyor. Jim Cramer, Bitcoin ve Ethereum’un sahibi olduğunu söylüyor ve en büyük iki kripto para birimini “büyük değer deposu” olarak tanımlıyor.

Son zamanlarda CNBC’nin süperstar sunucusu, Bitcoin zulasının yarısını sattı ve en büyük kripto paraya “sahte para” adını verdi ve kaçınılmaz olarak topluluğu kızdırdı. Yedinci en büyük kripto para birimi  Dogecoin  yazım sırasında yüzde 1,6 oranında artışla 0,26 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 34,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Dogecoin yazım sırasında piyasa değeriyle 4,3 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.