Efsanevi Analistten Cardano Tahmini: Pump, Pump ADA!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analistten Cardano Tahmini: Pump, Pump ADA!

Bitcoin’i seven ve bu konuda olumlu görünen efsanevi trader Peter Prandt, popüler altcoin Cardano (ADA) hakkında tweet attı ve sadece “pump, pump… pump” dedi.

Peter Brandt: Popüler altcoin Cardano pump!

Efsanevi emtia trader’ı Peter Brandt, XRP gibi diğer altcoin’ler hakkında ara sıra tweet atan bir Bitcoin destekçisi olarak biliniyor. Bu sefer Peter Brandt, Cardano’nun yerel parası ADA ile ilgili bir grafik paylaşmak için Twitter’a gitti. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pump, pump… pump Cardano (ADA)!

Peter Brandt, görünüşe göre biraz patlamış ve şişirilmesi gereken bir lastiği olan bir sürücünün resmini yayınladı. Tweet’te yayınlanan ikinci resim, yedinci büyük kripto para birimi Cardano’nun yatay işlem yaptığı, yükselme girişimleri yaptığı ancak daha sonra tekrar düştüğü bir ADA/USD grafiğini temsil ediyor.

Efsanevi Analistten Cardano Tahmini: Pump, Pump ADA!

Peter Brandt: Bitcoin sonraki Yahoo veya MySpace olabilir!

Peter Brandt bir takipçisinin, bunun yükseliş veya düşüş olarak kabul edilip edilmeyeceğine dair sorusuna cevabında, bu dikdörtgenlerin çok sayıda durumda devam etme eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin sonraki Yahoo veya MySpace olabilir.

Kriptokoin.com tarafından daha önce bildirildiği üzere, bilgili trader Peter Brandt, geçmişte bazı etkileyicilerin bahsettiği şeyi söyledi: “Bitcoin en iyi kripto para birimi olmayabilir, çünkü bu alan ilerliyor ve hızla gelişiyor.”

Efsanevi Analistten Cardano Tahmini: Pump, Pump ADA!

Peter Brandt, XRP’nin yeni bir ATH’ye ulaşmasını bekliyor

Peter Brandt, Google’ın sonunda Yahoo’yu geçmesi ve Facebook’un MySpace’i geride bırakması gibi, Bitcoin de yeni teknolojinin daha ileriye gittiğini görebilir. Ünlü analist Peter Brandt, bir zamanlar popüler kripto para Ripple’ı bir aldatmaca olarak nitelendirdi. Ancak Peter Brandt, şimdi XRP yatırımcılarının onu haksız çıkardığını söylüyor. Peter Brandt’ın açıklamaları, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmesini beklediği için geldi. Peter Brandt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kullanılabilir karakter sınırına ulaştım. XRP yatırımcılarına karşı sert davrandım ve onlar benim yanıldığını kanıtladılar. Yatırım, ticaret ve kripto paraları dikkate değer bir şekilde kucaklayan Y’ler ve Z’ler için en büyük saygımı ve hayranlığımı ifade etmeliyim. Sizi ticaret dünyasına davet ediyorum ve sizden çok şey öğreniyorum. Umarım BTC, XRP ve diğer altcoin’ler Ay’a ve ötesine gider.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.