Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Tahminleri

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Tahminleri

Önde gelen kripto para birimi analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, birkaç büyük kripto para biriminin fiyatlarının bu döngüde kat kat artmaya hazır olduğunu söylüyor. Michael van de Poppe, altcoin tahminlerini de paylaşıyor ve bazı altcoin’lere ısrarla dikkatleri çekiyor. İşte Michael van de Poppe’den BTC, Ethereum, Polkadot, Chainlink, Cardano, Zilliqa, Elrond ve DIA tahminleri…

Michael van de Poppe’den BTC, Ethereum, Polkadot, Chainlink, Cardano, Zilliqa, Elrond ve DIA tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe, yeni kripto para tahminlerini paylaşıyor. Analist, lider kripto para Bitcoin‘in (BTC) en az 350.000 dolara ve 450.000 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Analist, Ethereum (ETH)’un ise 10.000 doları aşacağını ve zirvede 17.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Analist, Ethereum fiyatı için güçlü bir ralli öngörüyor.

Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Tahminleri

Analist ayrıca Polkadot’un 250 ila 350 dolar, Chainlink’in 250 ila 350 dolar, Cardano’nun 10 ila 20 dolar, Zilliqa’nın 5 ila 7 dolar, Elrond’un 500 ila 750 dolar ve DIA’nın 50 ila 75 dolar arasındaki zirvelerde olacağına inanıyor. Ayrıca Michael van de Poppe, açıklamalarının devamında tahminlerinden bazılarının muhafazakar olabileceğini söylüyor. Yani analist, yatırımcıları bu altcoin projeleri için daha fazlasını beklemeye teşvik ediyor.

Michael van de Poppe, şimdi bir kurtarma rallinin çok yakın olduğunu belirtiyor

Usta analist Michael van de Poppe, açıklamalarının devamında neredeyse tüm altcoin’lerin yüzde 30 veya daha fazla düştüğüne dikkat çekiyor. Ayrıca analist, şimdi bir kurtarma rallinin çok yakın olduğunu da ekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bazı altcoin’ler geçen haftaki kaybının tamamını siliyor. Muhtemelen gerçek bir geri izleme veya yeniden test olmadan aşağıdaki durumu daha fazla göreceğiz. En dipte satılanları arkada bırakarak yok oluyorlar. Zor bir pazar… %70’lik bir çöküşten sonra altcoin’lerinizi satmak, %500’lük bir ralliden sonra altcoin’lerinizi satın almakla aynıdır. Aynı zihniyet. Tersine çevirirseniz piyasaların galibi olursunuz.

Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Tahminleri

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, efsanevi analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Trader, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.