Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!

Usta kripto analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Bitcoin, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), EOS ve Icon (ICX) için kilit seviyeleri belirliyor. Usta analist, bu altcoin projelerindeki tahminlerini paylaşıyor.

Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri

Michael van de Poppe: ETH 2.900 dolar, 3.275 dolar ve 3.704 dolarda kilit direnç alanları ile karşı karşıya

Başarılı analist Michael van de Poppe, 337.000 Twitter takipçisine, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum‘un günlük zaman diliminde iyi durumda olduğunu söylüyor. Altcoin 2.300-2.400 dolar seviyesinde destek buluyor ve analistin grafiğine göre, 2.900 dolar, 3.275 dolar ve 3.704 dolarda kilit direnç alanları ile karşı karşıya. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum ayrıca 2.300-2.400 dolar arasındaki bu desteğe dayanıyor ve günlük mum üzerinde harika görünüyor. Piyasa o kadar da kötü değil.

Michael van de Poppe: Cardano (ADA)’nun mevcut desteği 1,50 dolar civarında tutması gerekiyor

Ethereum rakibi Cardano (ADA)’ya gelince analiste göre, kripto para yükselişine devam etmek istiyor gibi görünüyor. Ancak analist, Cardano (ADA)’nun mevcut desteği 1,50 dolar civarında tutması gerektiğini vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano burada da devam ediyor, bu harika. Destek için çok önemli bir alan.

Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe: EOS Bitcoin’e karşı iyi görünüyor

Michael van de Poppe, piyasada rekabet eden başka bir akıllı sözleşme platformu olan EOS’un Bitcoin’e karşı iyi göründüğünü söylüyor. Analist kripto paranın 0,000149 Satoshi’ye (Sats) doğru ilerlediğini vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eh, EOS buradaki kritik destek alanına geri dönüyor. 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki koşu devam edebileceğinden, bu devam ediyor gibi görünüyor. BTC’ye karşı altcoin çiftleri hala iyi görünüyor.

Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe, ICX için senaryoları sıralıyor

Yazma sırasında, EOS dolar karşısında gün içinde %5’in üzerinde artışla 5,1 dolar civarında işlem görüyor. Michael van de Poppe, aracı Blockchain ağı Icon’un, BTC çiftinde (ICX/BTC) karar vermenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analistin grafiği, ICX’in 0,000034’te direnci aşabilirse 0,000045 Satoshi için bir koşu yapacağını ve 0,00003’ü tutamazsa fiyatın 0,000018’e düşeceğini gösteriyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ICX, iki seviye arasında bir engel görmek istiyormuşuz gibi görünüyor. Yukarı yönlü kırılma 4500 Satoshi’ye doğru devam ediyor. Büyük olasılıkla, destek yeniden tutulduğu için oluyor…

Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı kritik bir karar süresiyle karşı karşıya

Michael van de Poppe, lider kripto para biriminin kendisiyle ilgili tahminlerini de paylaşıyor. Analist, BTC’nin de kritik bir karar süresiyle karşı karşıya olduğunu ve 35.000 doların üzerinde sağlam bir şekilde kırılmaya çalıştığını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin tekrar 34.000 dolara saldırdı ve bu nedenle 2. senaryo uygulandı. Bu sayede (önümüzdeki günlere bağlı olarak) burada bir yükseliş ayrışması geçerli olabilir. Bu, geri dönüş için yakıt üretecek. Kritik kırıcı; 35 bin dolar.

Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!Kaynak: Michael van de Poppe

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak öngördü. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı ve takipçi sayısını katladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini ve tahminlerini dikkatle takip ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.