Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Seviyeleri Görecek!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Seviyeleri Görecek!

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Algorand (ALGO) tahminlerini paylaşıyor. Analist, bu altcoin projeleri için boğa piyasasının yeniden başlayacağını öngörüyor. Ayrıca analist, kripto paraların yeni ATH’ler kaydetmeye hazır olduğuna inanıyor.

Michael van de Poppe: Cardano, BTC çiftinde bu seviyeleri kırabilir!

Başarılı analist Michael van de Poppe, yeni bir tweet’te 331.700 abonesine, Bitcoin çiftinde (ADA/BTC) Cardano (ADA)’nun 0.00006’lık hedefine giderken 0.00005’lik direnci kırma şansına sahip olması için 0.00004’lük kilit desteği tutması gerektiğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano burada hala iyi ve kritik seviyeler destek için beklemeye devam ederken, yeni zirvelere doğru devam etmek için istekli görünüyor.

Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Ethereum 3.500 dolarlık hedefine yükselmek için konumlandı

Kripto parada 0.00006’ya bir hareket, Cradano/BTC için yeni bir üç yılın zirvesini temsil ediyor. Michael van de Poppe’ye göre, ADA/BTC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008788’den %50 daha az uzaklıkta yer alıyor.

Ethereum (ETH) söz konusu olduğunda en iyi kripto analisti, ikinci en büyük kripto para biriminin 2.900 dolarlık ani direncini kırmak ve muhtemelen 3.500 dolarlık hedefine yükselmek için konumlandığını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, dirençle karşı karşıya olduğumuz bu bölgede güçlü görünüyor. Bu kırılırsa, bir sonraki adım 3.300-3.500 dolara. Tutulması gereken kritik destek seviyesi, 2.675 dolar seviyesidir. Bu kaybedilirse, sırada 2.300-2.400 doları görüyorum.

Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Altcoin projesi Algorand %95’lik bir hareketi hedefliyor

Michael van de Poppe ayrıca Bitcoin’e (ALGO/BTC) karşı ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Algorand‘a bakıyor. Trader’a göre, ALGO/BTC temel teknik göstergelerin üzerinde kalmayı başardı ve şu anda mevcut değeri olan 0.00002818’den %95’lik bir hareketi hedefliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Algorand burada momentumu sürdürüyor, çünkü boğa döngüsü bunun için bitmedi. 100 Günlük ve 200 Günlük MA’ların (hareketli ortalamalar) üzerinde kalmak ve bu nedenle 3.800 (0.000038) ve 5.500 Satoshi (0.000055) ile devam etmek için istekli.

Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra Michael van de Poppe, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında ünlü analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.