Efsanevi Analist Chainlink, YFI ve AAVE İçin Sıradakini Açıkladı!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analist Chainlink, YFI ve AAVE İçin Sıradakini Açıkladı!

Popüler tüccar Michael van de Poppe, son zamanlarda paylaştığı bir videoda, Bitcoin ve genel kripto para birimleri için boğa piyasasının bitmediğini öne sürdü. Ayrıca Chainlink, YFI ve AAVE’ye yönelik yorumlarda bulundu.

Michael van de Poppe; Chainlink, YFI, AAVE için sıradakileri tahmin etti

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin ve ardından pek çok altcoin, Mayıs ayının ikinci yarısında ani bir düşüş yaşadı. Bu durum, pek çok yatırımcıyı karamsarlığa sürükledi. Bazıları ise BTC ve altcoin’ler için umudunu yitirmediğini belirtti. Bunlardan biri, ünlü analist Michael van de Poppe. Analist, “Bir ayı piyasasında olduğumuza inanmıyorum. Bence bu sadece sert bir düzeltme,” dedi.

Efsanevi Analist Chainlink, YFI ve AAVE İçin Sıradakini Açıkladı!

Poppe, YFI, AAVE ve Chainlink gibi projeler için sırada ne olabileceğini tahmin etti. Trader, bu coin’lerin grafiklerinde “tüm DeFi sektörünün bir sonraki büyük dalgaya hazırlandığının kanıtı” olduğunu söyledi. Poppe, hem YFI hem de AAVE’nin fiyat grafiklerinde kendilerini 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların (MA) üzerinde iyi ve istikrarlı bir şekilde tuttuklarını ortaya koydu. Özellikle AAVE’nin, Mayıs ortasındaki piyasa genelindeki düşüşten bu yana daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler kaydediyor gibi göründüğünü söyledi. Bu nedenle AAVE’nin iyi bir konumda olduğuna dikkat çekti.

Efsanevi Analist Chainlink, YFI ve AAVE İçin Sıradakini Açıkladı!

Chainlink’in grafiklerinde de benzer bir durum olduğundan bahsetti. Oracle coin’inin fiyat hareketine dikkat çekerek “piyasadaki altcoin’lerin temelinde hiçbir şeyin değişmediğine” vurgu yaptı. Van de Poppe, LINK’in de AAVE gibi MA’in üzerinde sağlam bir şekilde durduğunu söyledi. Dahası, LINK’in Bitcoin paritelerinin hacimlerinin, yukarıda bahsedilen piyasa çöküşünden çok önce görülen seviyelere yükseldiği görülüyor. Bu veriyi yorumlayan analist, LINK’in yakın vadede fiyat listelerinde bir adım yukarı çıkmak için çok iyi bir konumda olduğunu belirtti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.