Efsanevi Analist: Cardano, SXP, LINK ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analist: Cardano, SXP, LINK ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!

Başarılı kripto para analisti Michael van de Poppe, Cardano (ADA) ve altı altcoin projesi için bir sonraki adımda nelerin olduğunu açıklıyor.

Michael van de Poppe: Cardano’da hedef 5 dolardan önce 3,35 dolar seviyesinde yer alıyor

Yeni bir videoda usta analist Michael van de Poppe, Cardano’nun piyasa düzeltmesi sırasında diğer kripto paralara göre güçlü göründüğünü ve fiyat hareketinde sürekli olarak daha yüksek düşüşler yaptığını söylüyor. Analiste göre, ADA için bir sonraki hedef, potansiyel olarak 5 dolara yükselmesinden önce 3,35 dolar seviyesinde yer alıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eğer bu kırılma 1,80 doların üzerinde olursa, Fibonacci uzantısını 3,35 dolar ve 5,00 dolar olan sonraki hedef bölgelerini türetmek için kullanabilirsiniz. Bu kırılmayı tersine çevirirsek, Bitcoin burada dipteki oluşumunu bulacaksa, burada bu iki hedef bölgeye odaklanmaya başlayabiliriz. Bu yüzden beklenecek bir artı potansiyel var ve piyasalarda her şey kötü değil.

Michael van de Poppe: Bu altcoin projesi bir yükseliş patlaması yaşayabilir

Michael van de Poppe ayrıca, bir numaralı kripto cüzdanı Swipe’ın yerel tokeni olan SXP başta olmak üzere altı altcoin projesine daha göz attı. Analiste göre, SXP Bitcoin’e (SXP/BTC) karşı 100 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıktığında bir yükseliş patlaması yaşanabilir. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 100 günlük MA’nın üzerine geri kırılırsa yükseliş tetikleyicisinin oluşturulabileceği MA’lar arasında konsolide oluyor. Birikim direnci kırılırsa yeni dürtü dalgası tetiklenir.

Efsanevi Analist: Cardano, SXP, LINK ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!Popüler altcoin SXP grafiği – Kaynak: Michael van de Poppe /Twitter

Michael van de Poppe: Cosmos ve Avalanche güçlü yükselebilir! Bu seviyeler önemli

Usta analist Michael van de Poppe’nin radarındaki bir sonraki altcoin, düzeltme sırasında diğer altcoin’lere kıyasla “ezildiğini” belirttiği Bitcoin’e (AVAX/BTC) karşı akıllı sözleşme platformu Avalanche’dir. Analist, AVAX/BTC mevcut 0.00049 değerinden yaklaşık %22’lik bir hareket ile 0.00061 alanının üzerine çıkabilirse, kripto paranın yükseliş momentumuna devam edebileceğini söylüyor.

Sıradaki altcoin, birlikte çalışabilir Blockchain protokolü Cosmos (ATOM)’dur. Michael van de Poppe, kripto paranın şu anda 0,0004 civarında olan 200 günlük hareketli ortalamayı kırdığında Bitcoin’e karşı yükselişe devam edebileceğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, burada çok önemli MA’lar arasında hareket ettiği bir aralıkta konsolide oluyor. 200 Günlük MA’nın üzerinde bir kırılma olursa, devam etmenin muhtemel olduğunu varsayıyorum. Yeşil bölgelerin korunması kritik öneme sahip.

Efsanevi Analist: Cardano, SXP, LINK ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Popüler altcoin Harmony ve Chainlink bu seviyeleri görebilir

Yakından takip edilen ünlü analist ayrıca, merkezi olmayan uygulama (DApps) platformu Harmony’deki yerel token olan ONE’nin yükseleceğini söylüyor. Analist, ONE/BTC’nin kritik 200 Satoshi veya 0.0000002 seviyesini tutabilmesi durumunda yeni zirveler için patlama şansı olduğunu söylüyor.

Michael van de Poppe’nin yakından takip ettiği bir diğer kripto para birimi, Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir. Analist, LINK/BTC’nin kritik hareketli ortalamalarının üzerine çıkmayı başarmasının iyi bir işaret olduğunu ve eğer bu seviyeleri tutarlarsa, mevcut fiyatı olan 0.00083’ten 0.00118’e %42’lik bir ralli gerçekleştirebileceğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100 Günlük ve 200 Günlük MA’nın altına düştü. Hemen geri sıçradı, şimdi tekrar yukarı. Bunları tutuyorum ve bu konuda yükselişin devam etmesini bekliyorum. Fena görünmüyor.

Efsanevi Analist: Cardano, SXP, LINK ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!Kaynak: Michael van de Poppe /Twitter

Michael van de Poppe: Reserve Rights bu seviyeleri tutarsa sıçrar

Ünlü analist Michael van de Poppe’nin radarındaki son altcoin projesi, stabilcoin platformu Reserve Rights’taki yerel token olan RSR’dir. Analiste göre, RSR/BTC bir sonraki ana direnç alanını test etmek için 0.00000088’den 0.0000015’e %70’lik bir ralliyi izliyor olabilir. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, AVAX ve ATOM ile aynı şeyi gösteriyor. Bir aralığın inşa edildiği durum. Yeşil alan tutmak için kritiktir. Bu gerçekleşirse kırmızı renkte yeni testler muhtemel görünüyor.

Efsanevi Analist: Cardano, SXP, LINK ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!Kaynak: Michael van de Poppe /Twitter

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Michael van de Poppe’nin piyasada başarılı birçok tahmini bulunuyor. Öngörüleri nedeniyle birçok yatırımcı analisti yakından takip ediyor. Michael van de Poppe’nin diğer tahminleri için “5 Kez Bilen Analist: Bu 6 Altcoin, Yükselişiyle Herkesi Şaşırtacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.