Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!

Kriptocat Haber Editörü
Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!

Efsanevi trader ve analist John Bollinger, piyasaları yorumladı ve önemli açıklamalarda bulundu. John Bollinger’e göre, Bitcoin (BTC) fiyatı nihayet dibe vurabilir.

John Bollinger: Bitcoin kısa vadeli çift dip üzerinde çalışıyor

Deneyimli analist John Bollinger, son tweet’inde Bitcoin’i analiz etti ve kısa vadeli çift dip üzerinde çalıştığını öne sürdü. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Gelişen risk/ödül iyi görünüyor. Bir ticaret fırsatı için bizi izlemeye devam edin.

18 Mayıs’ta John Bollinger, lider kripto para birimi 30.000 dolara düşmeden önce BTC için 43.000 doları “mantıksal bir seviye” olarak adlandırdı.

Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!

Lider kripto para Ocak ayı sonunda bir W-dibini gördü! Şimdi ne olacak?

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, kripto para Ocak ayı sonunda bir W-dibini gördü. Analistlere göre, W kalıpları genellikle ikinci en düşük seviye ilkinden daha düşük olduğunda oluşur, ancak ayılar Bitcoin’i bugün (şimdiye kadar) 31.000 dolar seviyesinin altına itmeyi başaramadı. Tüm piyasa acımasız bir satışın ortasında ve Bitcoin son 24 saatte yüzde 16’nın üzerinde düşüş yaşadı. En büyük kripto para birimi, 14 Nisan’ın en yüksek seviyesinden şu anda yüzde 48 düştü. Yazım sırasında ise BTC toparlanıyor ve 36.000 doların üzerinde işlem görüyor.

Özellikle, John Bollinger’in Bitcoin öngörülerinin çoğu geçen yıl oldukça başarılı oldu. Bu yüzden piyasa katılımcıları, analistin sözlerine çok dikkat ediyor. Nisan ayında analist, Bitcoin fiyatında yüzde 40’lık bir sıçramadan önce yorum yaptı ve lider kripto para birimi analistin belirttiği modeli oluşturdu.  Haziran başında John Bollinger, yatırımcıları fiyat 10.400 dolara yükseldikten sonra “temkinli veya short” olmaya çağırdı  ve bunu da doğru öngördü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.