Dünyanın En Büyük Kripto Para Sahiplerinden İkisiyle Tanışın!

Kriptocat Haber Editörü
Dünyanın En Büyük Kripto Para Sahiplerinden İkisiyle Tanışın!

Credit Suisse’in eski yatırımcıları Kyle Davies ve Su Zhu, milyarlarca dolarlık portföyüyle dünyanın en büyük kripto para sahipleri arasında yer alıyor. Lise sınıf arkadaşı olan ikili, Three Arrows Capital adlı firmayı birlikte yönetiyorlar. Bloomberg’de yer alan bilgilere göre ikili, Bitcoin ve altcoin’lerin son durumundan bahsetti.

Kripto para milyonerlerinden diğer milyonerlere “çağrı”

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere madencilik, düzenleyici incelemeler ve Elon Musk’ın tweet’leri ile ilgili çevresel endişeler arasında, Bitcoin fiyatı son zamanlarda bazı dalgalanmalar gördü. 34 yaşındaki Davies’e göre, Bitcoin fiyatındaki son dalgalanma, daha yeni yatırımcıları korkutabilecek bir volatilite. Ancak, BTC’de daha değişken dönemler görmüş olanları korkutmayabilir. Kendisine göre, “sadece bir volatilite”. Davies, Bloomberg’e “Bitcoin, en yüksek seviyelerinden yüzde 30 düştü, gerçekten o kadar da düşmedi,” dedi. Ayrıca, “Kimsenin gerçekten o kadar korktuğunu görmüyorum,” ifadelerini kullandı.

Dünyanın En Büyük Kripto Para Sahiplerinden İkisiyle Tanışın!

Davies ve Zhu genellikle servetleri hakkında konuşmamayı tercih ediyor ve diğer kripto para birimi milyarderlerini de aynısını yapmaya çağırıyor. Ocak ayında yapılan bir başvuruya göre Three Arrows Capital, 22 milyar dolarlık bir fon olan Grayscale Bitcoin Trust’ta yüzde 5.6’lık bir bölüme sahip. Son olarak raporda Wall Street’ten birçok trader ve bankacının kripto para birimlerine yatırım yaparak büyük miktarlarda servet kazandığı ifadeleri yer alıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.