Dünyaca Ünlü Trader: Bu 5 Altcoin Güçlü Rallilere Hazır! Ya Siz?

Kriptocat Haber Editörü
Dünyaca Ünlü Trader: Bu 5 Altcoin Güçlü Rallilere Hazır! Ya Siz?

Dünyaca ünlü kripto stratejisti ve trader’ı Scott Melker, Binance Coin (BNB) ve dört ateşli altcoin projesinin yükseliş sinyalleri gösterdiğini belirtiyor. Analist, bu altcoin projelerindeki yükselişin devam etmesini beklediğini söylüyor.

Scott Melker: Binance Coin fiyatı 1.000 dolara gidiyor

Yeni analizinde başarılı analist Scott Melker, patlayacağına inandığı altcoin’leri paylaşıyor. Analist, takipçilerine Binance’in fayda tokeninin 528 dolarlık mevcut fiyatından %80’in üzerinde artış gösterebileceğine inandığından BNB‘ye göz kulak olduğunu söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu diğer boğa flaması siyah, gri bayrak direğiyle alıyoruz. Hedefi tahmin edin: 1.000 dolara gidiyor.

Dünyaca Ünlü Trader: Bu 5 Altcoin Güçlü Rallilere Hazır! Ya Siz?

Scott Melker: Polygon (MATIC) patlamak üzere olan altcoin projelerinden

Usta analist ayrıca, Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) gelişimini de izliyor. Analist, büyük olasılıkla kripto paranın güçlü temelleri tarafından desteklenen yükseliş trendine devam edeceğini söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hacim yeniden artıyor ve yükselmeye devam ediyor. Bu çok saçma. Ancak bu temel nedenlerden dolayıdır. Bir ton TVL’leri var (toplam değer kilitlendi). İnsanlar kullanıyor. Sorunları çözüyor. Katman 2 çözümü. Ama bu çılgınlık demek istiyorum.

Scott Melker: Bu altcoin yukarı çıkmalı! Bu kesinlikle yukarı çıkmalı

Scott Melker’ın radarında bulunan bir başka merkezi olmayan finans (DeFi) projesi ise kitle fonlaması platformu Polkastarter’dir. Analist, Polkastarter’ın Bitcoin’e (POLS/BTC) karşı çıktıktan sonra büyük bir yükseliş başlattığını belirtiyor ve devamının geleceğini vurguluyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkastarter harika görünüyor. Mola, mükemmel yeniden test, hacim olmadığında artıyor. Bu yukarı çıkmalı. Bu kesinlikle yukarı çıkmalı.

Dünyaca Ünlü Trader: Bu 5 Altcoin Güçlü Rallilere Hazır! Ya Siz?

Scott Melker: SushiSwap (SUSHI) tüm zamanların en yüksek seviyesini hedefliyor

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, otomatik piyasa yapıcısı SushiSwap (SUSHI) da Scott Melker’ın radarındaki altcoin projelerinden. Kripto analisti, altcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23,40 doları hedeflediği için SUSHI için temel satın alma seviyelerini belirliyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada SUSHI. Güzel bir çıkış… Şimdi 18,3 doların üzerinde olmak istiyorsunuz, diyebilirim. Aksi takdirde, tekrar gelirse buradan satın alın (15,1 dolar).

Scott Melker: LINK iyi görünüyor! Gitmeye hazır görünüyor

Analistin listesindeki son kripto para, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir. Scott Melker, Chainlink’in şu anki değerinden 0.001’e, ardından 0.0012’ye ve 0.0016’ya yükselirken Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Harika görünüyor. Buraya geldi (0.00037), yeniden test edildi ve yukarı çıkıyor gibi görünüyor… LINK iyi görünüyor. Gitmeye hazır görünüyor. Oldukça iyi görünüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.