Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 4 Altcoin En İyileri! Harika Yükseliş

Kriptocat Haber Editörü
Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 4 Altcoin En İyileri! Harika Yükseliş

Popüler analist ve trader Michaël van de Poppe, dikkatini çeken bir dizi altcoin projesini adlandırırken en son piyasa düzeltmesine vurgu yapıyor.

Michaël van de Poppe: Endişelenmeyin! Altcoin projelerinin gücünü görmek harika

Tesla’nın kripto para birimi, şirketin enerji verimliliği standartlarını karşılayana kadar Bitcoin‘i ödeme olarak kabul etmeyeceği haberlerinin ortasında piyasa çöktü. Buna rağmen usta analist Michaël van de Poppe 288.000 takipçisine, endişelenmemesi gerektiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin projelerinin gücünü görmek harika. Evet, Bitcoin ve Elon Musk (Tesla CEO’su) ile ilgili bazı haberlerimiz var, ancak esasen pek bir şey değişmedi. Piyasalar hala yükselişte.

Yeni bir videoda analist, yatırımcılara Bitcoin’in 50.000 doların altına düşmesinin “normal bir düzeltici hareket” olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe, bu çöküşün Elon Musk’un son tweetleri olmasa bile gerçekleşeceğini tahmin ettiğini vurguluyor.

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 4 Altcoin En İyileri! Harika Yükseliş

Michaël van de Poppe: Bu altcoin’ler en iyileri, yükselecekler!

Michaël van de Poppe, altcoin piyasasının iyi durumda olduğunu ve birçok kripto paranın özellikle Bitcoin’e karşı güçlü göründüğünü belirtiyor. Özellikle, analist heyecan verici ekosistemler inşa ettiğini söylediği dört altcoin’e göz kulak oluyor. Setin ilki, çöküşün ortasında iyi performans gösteren Ethereum rakibi Cardano (ADA), gün içinde %17 artarken, piyasanın geri kalanı daha düşük performans sergiledi.

Michaël van de Poppe, Cuma günü ekosistemindeki ilk varlık olan Avalaunch’ı (XAVA) piyasaya süren deflasyonist Blockchain Avalanche (AVAX) konusunda da yükselişe geçti. Polkadot (DOT), Michaël van de Poppe’nin düzeltmenin ortasında Bitcoin’e karşı güçlü göründüğünü ve altcoin’lerin hala yukarı doğru ilerlemeye hazır olduğuna dair bir sinyal olarak hareket ettiğini söylediği bir başka kripto para. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bazı altcoin’ler iyi gidiyor ve bence devam edecekler. Bunlardan biri DOT. DOT, altcoin’lerde gücümüz olduğunu gösteriyor… Ethereum da güç gösteriyor.

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 4 Altcoin En İyileri! Harika Yükseliş

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere usta analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında popüler analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.